Złota skóra dzięki Kropli Zdrowia

29.09.2015
Autor:

Mam dla Was propozycję, dzięki której skóra zapamięta słoneczny blask na dłużej.

Mowa tutaj o 3 produktach pielęgnacyjnych od Kropli Zdrowia. Każdy z nich podbił moje serce i na pewno miłość ta szybko się nie zakończy.

Zacznę od kremu do twarzy z olejkiem arganowym. Każdy z nas widział już tysiące produktów z arganem, który – jak mogłoby się wydawać – jest już zdecydowanie przereklamowany. Dzięki temu kremowi moje zaufanie do arganu znów powróciło. Produkt świetnie sprawdza się o tej porze roku jako regenerujący krem na noc. Słona woda, wiatr oraz ekspozycja na promienie słoneczne może spowodować pogorszenie się kondycji skóry (przesuszenie, pieczenie), dlatego takie rozwiązanie jest idealne. Dla mnie sprawdził się bardzo dobrze pod makijażem, natomiast mam wątpliwości czy na cerach tłustych zachowałby się równie satysfakcjonująco jak u mnie.

Opowiem Wam o moich ulubieńcach tego miesiąca do pielęgnacji ciała. Wspaniały duet, który idealnie się uzupełnia dając efekt pięknie wygładzonej oraz rozświetlonej skóry. Mowa tutaj o peelingu do ciała oraz mocno regenerującym masełku z olejkiem arganowym. Peeling zaliczyłabym do tych gruboziarnistych. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę – idealnie wygładza i zmiękcza skórę. Jeśli chodzi o masło – posiada wszystkie cechy idealnego kosmetyku. W miarę dobrze rozprowadza się na skórze, jest wydajne, a skóra jest odpowiednio nawilżona. Jednak najważniejszym elementem mojego duetu są rozświetlające złote drobinki. Zarówno w peelingu jak  i w masełku takowe się znajdują dając piękny, ale bardzo subtelny efekt, jednocześnie podkreślając naszą opaleniznę.

Jedynym minusem całej serii jest zapach – jak dla mnie apteczny. Ja ten problem szybko rozwiązałam wkraplając odrobinę olejku różanego do swoich produktów. Znam jednak osoby, którym zapach tych kosmetyków szczególnie przypadł do gustu.