Złocisto pomarańczowe tony nie tylko dla Pani Jesieni

10.08.2016

Trendów w makijażu jest sporo. Dziś proponuję Wam makijaż w odcieniach pomarańczy, rudości, rdzy i starego złota. To propozycja nie tylko dla pani jesieni, której pasuje stylizacja w kolorach ziemi. Pomarańczowe i rdzawe powieki świetnie podkreślą niebieską i zieloną tęczówkę. W takich ciepłych kolorach dobrze wyglądają także brązowookie kobiety.

Poniżej kilka przykładów makijaży z wybiegów

Delikatny, pastelowo – morelowy makijaż w stylu Diora, który podkreśla zarówno błękitną, jak i szarozieloną tęczówkę. Jest delikatny i naturalny.

Dior DSC018_MIC9445_1280x1920

Rdzawe cienie i błyszczące brokaty na powiekach to dość odważna propozycja, na którą skusi się niewiele z nas.

brokat heavy metal2rdza na powiekach

źródło zdjęć: Internet

Moja propozycja makijażu w kolorach ziemi to oczy w kolorze beżu wraz z podkreśleniem załamania za pomocą złocistego brązu, a także złote cienie na dolnych powiekach. Dopełnieniem są policzki w kolorze perłowej soczystej moreli oraz pomarańczowoczerwone usta.

Innym świetnym dopełnieniem makijażu może być również kolor cynobru na ustach. Wygląda on szlachetnie oraz pasuje zarówno ciepłym blondynkom, jak i brunetkom. Nie zapominajmy o brwiach, które tutaj są zaznaczone i nieco przyciemnione. Makijaż harmonizuje z biżuterią w stylu vintage w odcieniach pomarańczy i starego złota.

13małe 14małe

Zdjęcia: Bartosz Frydrych / www.bostylfoto.com, Makijaże i stylizacja: Estilo Paulina Popek / www.estilopp.pl
Fryzury: Magdalena Grzelak, Atelier Fryzjerstwa „La Provocation”, modelka: Wiktoria Bilska

Makijaż, stylizacja i tekst: Paulina Popek – Wizażystka i Stylistka – Pracownia Estilo Paulina Popek z Rzeszowa

Estilo Paulina Popek

Paulina Popek - wizażystka i stylistka, trenerka. Mistrz w zawodzie. Prowadzi markę ESTILO Paulina Popek oraz Pracownię Wizażu i Stylizacji Estilo w Rzeszowie. Specjalizuje się w makijażu ślubnym, beauty i fotograficznym.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i makijażu, prowadzi kursy i warsztaty. Współpracuje z mediami, markami kosmetycznymi i odzieżowymi oraz profesjonalistami z branży fotografii, fryzjerstwa, mody, kosmetologii i modelingu. Jako osobista stylistka zajmuje się również wizerunkiem osób prywatnych.

http://www.estilopp.pl

Estilo Paulina Popek - ostatnie wpisy (see all)