zalety manicure hybrydowego

Zalety manicure hybrydowego

21.07.2016
Autor:

Lakiery hybrydowe

Manicure hybrydowy to hit ostatnich lat. Sama jestem jego fanką i odkąd mam cały zestaw startowy w domu, to zapomniałam o zwykłych lakierach. Zaraz się dowiecie, dlaczego.

Trwały jak… hybryda

Pierwszą i dla mnie najważniejszą zaletą jest jego TRWAŁOŚĆ – utrzymuje się na paznokciach około 2 tygodni – wszystko zależy od tego, jak szybko rosną Twoje paznokcie. Paznokcie wykonane metodą hybrydową wyglądają naturalnie – warstwa lakieru nie jest gruba, przez co wygląda estetycznie. Przez cały czas paznokcie są gładkie, lśniące, pozbawione odpryśnięć czy zadrapań.

Prawidłowo wykonany  i ściągnięty manicure hybrydowy wpływa na utwardzenie płytki paznokcia – jest mało inwazyjny i nie powoduje uszkodzeń. Płytka paznokcia jest utwardzona, przez co jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zaletą takiego manicure jest także to, że zaraz po jego wykonaniu można przejść do codziennych czynności, bez obawy o to, że uszkodzimy sobie manicure.

Kolejnym argumentem przemawiającym za hybrydami jest fakt, że są łatwe do wykonania – można je wykonać samodzielnie w domu i obniżyć koszty.

Bogactwo kolorów oraz możliwość cieszenia się nimi przez długi czas sprawiają, że każda z nas pokocha ten typ manicure.

zalety manicure hybrydowego

wkuferku

Prywatnie zakochana Żona i pracująca Mama dwóch Córeczek.
Z natury jestem niepoprawną romantyczką, która lubi znaleźć czas na czytanie, otulona zapachami świec i wosków,w towarzystwie dobrego czerwonego wina.
Pasję do pisania z zamiłowaniem do kosmetyków łączę na swoim blogu.

http://wkuferku.blogspot.com/

wkuferku - ostatnie wpisy (see all)