Zakręcona!

09.05.2015

Chciałabym wam pokazać dziś fryzurkę, która będzie nadawała się i na co dzień, a także na jakąś imprezę. Czy to urodziny, może wesele, albo jakaś inna okazja. Zbliżają się powoli komunie i może u was w rodzinie też się taka okazja zbliża, a wy nie wiecie jaką fryzurkę sobie zorganizować? Być może moja propozycja przypadnie Wam do gustu i z niej skorzystacie. Fryzura jest bardzo prosta, nikt z was nie powinien mieć problemu z jej wykonaniem, dodatkowo jest szybka,  wykonacie ją w kilka minut. Jest idealna zarówno dla włosów długich, jak i krótszych.

Jedyne czego potrzebujemy to spineczki – mogą być czarne, ale śmiało można skorzystać z jakiś ozdobnych – wszystko zależy od waszych upodobań. Fryzura opiera się na rulonikach zakręcanych na palcu i upinanych z boku głowy.

Zaczynamy!

IMG_5795 (2)

Rozczesujemy włosy i zakładamy tak jak na zdjęciu. Wpinamy w tą zakładkę wsuwkę dla utrzymania upięcia.

IMG_5804 (2)

Z lewej strony wyznaczamy pasma, które zakręcamy na palcu w rulonik.

IMG_5805 (2)

Rulonik spinamy spinką po drugiej stronie głowy.

IMG_5797 (2)

Dobieramy kolejne pasma, idąc w dół i robimy dokładnie to samo, co w wcześniej opisanych punktach.

IMG_5799 (2)

Luźne włosy możecie zostawić proste, zakręcić na lokówce lub upiąć w kok.

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)