Zadbaj o swoje dłonie i stopy – frezarki do paznokci.

27.02.2019
kategorie: Inne   tagi:

Kiedy nie masz czasu na wizytę w salonie piękności, możesz zrobić profesjonalny manicure we własnych czterech ścianach. O piękne dłonie i stopy możesz zadbać w domu wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni sprzęt. Frezarce do paznokci to odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety.

Dowiedz się, jak wybrać najlepszą frezarkę do paznokci.

Do czego służy frezarka do paznokci?

Frezarka do paznokci to urządzenie wielofunkcyjne. Przeznaczona jest do szeroko rozumianych zabiegów manicure i pedicure. Dzięki frezarce możesz łatwo usunąć skórki, odciski i nagniotki a także skrócić czy ukształtować paznokieć.

Warto też wspomnieć o jeszcze jednym atucie frezarki do paznokci – nie trzeba stosować zabiegów zmiękczających skórki, co skraca również czas wykonywania manicure’u czy pedicure’u. Na rynku jest szeroki wybór urządzeń o różnych parametrach i w różnym przedziale cenowym.

Frezarka do paznokci – jaką wybrać ?

W sprzedaż znajdziesz frezarki o różnych parametrach. Dlatego w zależności od modelu sprawdzi się on w profesjonalnych salonach lub domowym zaciszu. Urządzenie powinno być dopasowane do dłoni, aby operowanie nim stało się komfortowe. Odpowiednio wyprofilowana rączka, czyli zgrabny i ergonomiczny uchwyt, to gwarancja przyjemnej i bezpiecznej pracy. Kluczowe są także jego parametry – przede wszystkim moc oraz ilość obrotów na minutę. 

Ważnym parametrem, którego wartość przekłada się na komfort i skuteczność pracy, jest ilość obrotów, z jaką poruszają się wiertła. Do użytku domowego odpowiednie będą kompaktowe, poręczne i lekkie frezarki kieszonkowe poniżej 20W. Ważne, aby miały mocny akumulator pozwalający na kilkugodzinną pracę. Droższe wersje mają większą moc oraz są wyposażone w pedał nożny, a także w pochłaniacz usuwający zanieczyszczenia, resztki lakierów, szkodliwe substancje, drobnoustroje itd.

Akcesoria do frezarek paznokci

Idealny manicure to nie tylko obcięcie i opiłowanie paznokci czy dodatkowo usunięcie skórek. To jedynie podstawowe czynności, jakie wykonujemy, rozpoczynając zabieg. Frezarki wyposażone są w liczne nakładki – końcówki, dzięki którym zabieg staje się przyjemnością – również na wyjątkowo twardej płytce. Dzięki nim nowa odsłona paznokci to kwestia jedynie kilku minut!

Frezy uniwersalne – nadają się do usuwania masy żelowej i akrylowej, lakierów hybrydowych lub przy wolnych obrotach także skórek. Idealnie nadają się do dezynfekcji i sterylizacji.
Frezy kamienne – nadają się do usuwania masy żelowej i akrylowej oraz lakierów hybrydowych


Frezy polerujące – polerki świetnie nadają się do paznokci naturalnych jak i tipsów. Nadają efekt szkła po spolerowaniu.

Frezarki do paznokci, które polecamy:)

Frezarka JSDA JD 700 35W –
163,00 zł / szt.
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)