Zadbaj o najdelikatniejszą skórę – skórę dziecka

28.02.2015

Oilatum jest marką numer jeden, szczególnie polecaną przez położne i pediatrów. Dba o wrażliwą skórę dziecka już od jego pierwszych dni. Kosmetyki są tak delikatne, że z ich dobrodziejstwa mogą korzystać nawet te maluchy, które cierpią na atopowe zapalenie skóry. Jesienią na rynek weszła nowa linia marki Oilatum do codziennego stosowania dla wszystkich maluchów. Mroźne powietrze i niskie temperatury nie odbiorą im przyjemności z codziennych spacerów i zabawy na śniegu. Bo odpowiednio pielęgnowanej skórze malucha nie zaszkodzi nawet zła pogoda.

Oilatum00

Nie eksperymentuj. Zaufaj ekspertom

Markę Oilatum polecają ci rodzice, którzy mają trudności z utrzymaniem skóry dziecka w dobrej kondycji. AZS, przesuszenie i swędzenie skóry, otarcia i tym podobne problemy skłoniły ich do sięgnięcia po Oilatum. Ci, którzy raz zaufali marce i rekomendacjom specjalistów, przekonali się, jak wiele kłopotów można uniknąć, stosując kosmetyki Oilatum z linii Zaawansowana Ochrona. Rodzice przekazują swoją wiedzę i dzielą się doświadczeniami z innymi rodzicami – także tymi, których pociechy nie cierpią z powodu złego stanu skóry, a którym zależy na prawidłowej pielęgnacji i ochronie delikatnej skóry. Tak narodził się pomysł na produkty, z dobrodziejstw których mogą korzystać wszystkie dzieci. Zimą 2015 w drogerii StrefaUrody.pl pojawiła się nowość – Oilatum Baby Łagodna Ochrona. W skład linii wchodzą: Balsam do Ciała, Płyn do Kąpieli, Żel do Mycia oraz Szampon. Każdy z tych produktów można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oilatum01

Kąpiel to frajda

Kosmetyki Oilatum Baby Łagodna Ochrona są doskonałe dla starszych dzieci, które w poszukiwaniu wyzwań i przygód często narażają swoją skórę na podrażnienia wywołane na przykład długim przebywaniem na zimnym powietrzu lub w wodzie. Dla maluchów kąpiel to ogromna frajda. To radość odkrywania, że woda może być źródłem fantastycznej zabawy. Dzięki Oilatum rodzice nie muszą martwić się, że ich pociecha, przebywając długo w kąpieli, naraża swoją delikatną skórę na wysuszenie. Teraz, dzięki łagodnemu płynowi do kąpieli Oilatum, zabawa będzie mogła trwać znacznie dłużej.

Oilatum02

Samodzielne przedszkolaki

Skóra dzieci w wieku przedszkolnym także wymaga szczególnej troski. Rodzice czasem o tym zapominają, ponieważ ich pociechy są bardzo samodzielne: potrafią same się ubrać i umyć. Należy dbać o to, by maluchy nie przegrzewały się w zbyt ciepłych ubraniach, by pomieszczenia w których przebywają były regularnie wietrzone i by utrzymywała się w nich odpowiednia wilgotność powietrza. Niekorzystne czynniki atmosferyczne na spacerze, np. mróz i wiatr, także mają wpływ na stan ich skóry – zwiększają ryzyko wysuszenia skóry i świąd. Rozwiązaniem jest codzienna pielęgnacja w delikatnej, zawierającej nawilżający glicerol serii produktów myjących oraz regularne stosowanie balsamu Oilatum Baby Łagodna Ochrona.

Oilatum03

Bezpieczeństwo to podstawa

Linia Oilatum Baby Łagodna Ochrona jest idealna do codziennej pielęgnacji. Dzięki zawartości parafiny ciekłej, wazeliny, masła Shea i gliceryny kosmetyki Oilatum skutecznie nawilżają, a przy tym skóra nie pozostaje tłusta. Dostosowane do potrzeb skóry malucha pH 5-6 zmniejsza ryzyko podrażnień. Oilatum nie zawiera barwników i parabenów, dlatego nie podrażnia oraz nie powoduje uczuleń. Podczas prac nad stworzeniem nowej linii przeprowadzono badania kliniczne, które potwierdziły skuteczność oraz bezpieczeństwo produktów. Oilatum myje, nawilża i zapobiega, chroniąc naturalną barierę ochronną (lipidową) naskórka. Bo lepiej zapobiegać problemom, niż leczyć skutki spowodowane brakiem właściwej pielęgnacji i ochrony.

Oilatum04

Źródło zdjęcia głównego: Flickr.com

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)