Wiosenny Look z Revlonem

20.04.2015

Wiosna!

Wkońcu czuć powiew ciepłych promyków słońca i od razu chce się żyć! Każda kobieta chce na wiosnę rozkwitnąć pięknem! Niestety, nasza cera po zimie nie zawsze jest w najlepszej formie. Warto o nią dbać cały rok.

W przypadku, gdy jednak nie jest to możliwe, a potrzebujemy ładnie wyglądać na jakieś większe wyjście – na ratunek przychodzi podkład REVLON Colorstay.

IMG_7071

REVLON Colorstay jest świetnym podkładem dla praktycznie każdego rodzaju cery, ponieważ jest dostępny w dwóch wariantach, dla cery:

Podkład ma właściwości matujące, zakrywające większe i mniejsze niedoskonałości skóry oraz według zapewnień producenta utrzymuje się do 24 godzin. W przypadku mojej tłustej cery, 24godziny są dość mocno przesadzone, ale w porównaniu do innych podkładów z tej pólki cenowej,  jest naprawdę godny polecenia. Podkład został wzbogacony o unikatową formułę zawierającą ekstrakty roślinne oraz proteiny jedwabiu, które uwalniając się w ciągu dnia dają poczucie lekkości i wyjątkowego komfortu. Podkład dodatkowo zawiera witaminę A i E, które wygładzają skórę oraz chronią ją przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Filtr SPF 6/15 chroni przed promieniowaniem UV. Podkład teoretycznie nie zatyka porów, jest beztłuszczowy, jednak po ok. 3 miesiącach stosowania go, zalecałabym zmianę go na inny lżejszy podkład – gdyż może uczulić i zapchać pory. Najlepszy jest więc do stosowania na jakieś większe wyjścia niż do codziennego stosowania.

Revlon posiada wiele odcieni w swojej ofercie, które możecie sprawdzić w sklepie StrefaUrody.pl :

Wracając do tematu wiosny, przedstawiam również cieplutki makijaż z użyciem podkładu Revlon Colorstay dla cery tłutej/mieszanej, kolor 220 Natural Beige.

Makijaż z podkładem Revlon Colorstay

IMG_7061 IMG_6993

IMG_6977

Jest tu jakaś fanka Revlonu? Macie podobne zdanie do mojego? Chętnie się dowiemy, co Wy sądzicie o tym podkładzie :) Dla tych, którzy go lubią lub jeszcze nie znają – StrefaUrody.pl przygotowała super promocje! Ceny podkładów Revlon Colorstay są obniżone aż o 51% i kosztują jedynie 27,90 zł.

Gosia, bluebrush87.blogspot.com

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)