Trzy warkocze dobierane wzdłuż głowy

02.10.2015

Czasem mamy ochotę upiąć włosy w jakimś prostym stylu; zrobić coś w miarę nietrudnego,  szybkiego ale i efektownego.  No i czasem zaczyna nam nieźle brakować pomysłów, a przecież pomysły najbanalniejsze są najlepsze! Dlatego dziś chciałabym wam pokazać fryzurę, która składa się z  trzech dobieranych warkoczy wzdłuż głowy. Jest to idealna propozycja dla osób uprawiających sporty – czy to bieganie, czy jazdę na rowerze, czy boks itd.  Do jej wykonania będziecie potrzebować jedynie grzebienia i jednej gumki!

Krok po kroku

 1. Włosy dokładnie rozczesujemy, dzielimy na trzy pasma i na środku tworzymy pierwszy dobierany warkocz. Możecie dobrać jedno pasmo ekstra przy samym końcu plecenia warkocza ( tak jak zrobiłam to ja) i później wpiąć tu ozdoby. Np ozdobne kwiatki. Możecie też to pominąć.
  IMG_1101 (2)
 2. Zaczynamy tworzyć kolejny dobierany warkocz z jednej strony.
  IMG_1103 (2)
 3. Później robimy dokładnie to samo z drugiej strony głowy.
  IMG_1105 (2)
 4. Teraz łapiemy nasze trzy zwisające warkocze i tworzymy z nich jednego grubego i splatamy gumką.IMG_1107 (2)
 5. Tak jak wspomniałam, możecie jeszcze wpiąć ozdoby i gotowe!

 

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)