Trendy w makijażu: Złoto i gwiazdy

03.06.2015

W tym sezonie w makijażu stawiamy na błysk, metal i złoto. I to nie tylko w wersji wieczorowej czy klubowej. Złoto i srebro nosimy teraz zarówno w dzień jak i nocą. Błyszczy się nie tylko w makijażu, ale także na ubraniach –  topach, spódnicach, spodniach i torebkach…

Aby wyróżnić się z tłumu, dodajmy małe gwiazdki! Mogą to być ozdoby na policzkach, rękach i ubraniach. Możemy je nakleić lub narysować – idealne będą drobne brokatowe blaszki, ozdoby do paznokci lub naklejki. Najbardziej stylowa biżuteria jest duża, nowoczesna i złota.

IMG_5783 IMG_5802

makijaż, stylizacja i włosy: Estilo Paulina Popek;  zdjęcia: Magdalena Tobiasz-Dawidowicz; modelka: Giuliana Goraj; ubrania: RE-Forma (top: Anna Gregory, naszyjnik: KOD) 

W makijażu stawiamy na oczy!

Nałóżmy prasowany lub kremowy złoty cień na całą powiekę. Możemy zastąpić go po prostu grubą metaliczną kreską wykonaną eyelinerem. Podkreślmy też usta złocistą pomadką oraz błyszczykiem. Złoty makijaż pięknie uzupełnią również usta w kolorze morelowym, koralowym i soczyście pomarańczowym. Skórę koniecznie wymodelujmy za pomocą pudru brązującego w ciepłym odcieniu. Odrobina rozświetlacza w okolice kości jarzmowej oraz złocisto-morelowy róż będą idealnym dopełnieniem całości.

Tekst i makijaże: Wizażystka i Stylistka – Estilo Paulina Popek / Pracownia Estilo Paulina Popek

Estilo Paulina Popek

Paulina Popek - wizażystka i stylistka, trenerka. Mistrz w zawodzie. Prowadzi markę ESTILO Paulina Popek oraz Pracownię Wizażu i Stylizacji Estilo w Rzeszowie. Specjalizuje się w makijażu ślubnym, beauty i fotograficznym.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i makijażu, prowadzi kursy i warsztaty. Współpracuje z mediami, markami kosmetycznymi i odzieżowymi oraz profesjonalistami z branży fotografii, fryzjerstwa, mody, kosmetologii i modelingu. Jako osobista stylistka zajmuje się również wizerunkiem osób prywatnych.

http://www.estilopp.pl

Estilo Paulina Popek - ostatnie wpisy (see all)