Trendy w makijażu: Zabawa Boho

29.05.2015

Zapraszam na kolejną część “Trendów w makijażu”.

W tym sezonie na topie jest również styl boho i współczesnej hipiski – kobiecy, nowoczesny i bliski naturze. Dziewczyna w kapeluszu, zwiewnej sukience i etnicznych dodatkach. A makijaż nie inny, jak ten, który podkreśla oczy za pomocą subtelnych kontrastów. Moja propozycja to fiolet i zieleń. Kolorowe zestawienie przyciąga uwagę i nadaje oryginalnego charakteru.

3a strona 3b strona

zdjęcia: Makijaż, stylizacja i włosy: Estilo Paulina Popek, zdjęcia: Magdalena Tobiasz-Dawidowicz, modelka: Nataliya Baber /Pink Melon, Ubrania: RE-Forma. (kapelusz: HatHat, sukienka: CAHA, kolczyki: KRY.MA art)

Jak wykonać taki makijaż?

Zarysujmy załamanie górnej powieki i linię dolną fioletowym cieniem. Powiekę ruchomą natomiast pokryjmy żywą zielenią, a linię górnych rzęs zaznaczmy eyelinerem w kolorze jasnego fioletu. Dopełnienie to twarz muśnięta pudrem brązującym i różem oraz usta w odcieniu naturalnego różu. Oczywiście – pamiętajmy o gładkiej i wyrównanej podkładem cerze.

3c strona

 

Makijaż i tekst: Wizażystka i Stylistka – Estilo Paulina Popek / Pracownia Estilo Paulina Popek z Rzeszowa

Estilo Paulina Popek

Paulina Popek - wizażystka i stylistka, trenerka. Mistrz w zawodzie. Prowadzi markę ESTILO Paulina Popek oraz Pracownię Wizażu i Stylizacji Estilo w Rzeszowie. Specjalizuje się w makijażu ślubnym, beauty i fotograficznym.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i makijażu, prowadzi kursy i warsztaty. Współpracuje z mediami, markami kosmetycznymi i odzieżowymi oraz profesjonalistami z branży fotografii, fryzjerstwa, mody, kosmetologii i modelingu. Jako osobista stylistka zajmuje się również wizerunkiem osób prywatnych.

http://www.estilopp.pl

Estilo Paulina Popek - ostatnie wpisy (see all)