Trendy w makijażu: Kolor Róż!

22.05.2015

Najnowsze trendy w makijażu

Zapraszam na nową serię moich artykułów: “Trendy w makijażu“.

Wyraziste usta to jeden z klasyków, a jednocześnie mocny trend w makijażu ostatnich sezonów. Tej wiosny kochamy również wianki i ozdoby z dużych kwiatów. Postawmy więc na zestaw: intensywne różowe usta i kwiatowa opaska – romantyczne, kobieco i kolorowo!

trendy w makijażu trendy w makijażu

Makijaż, stylizacja i włosy: Estilo Paulina Popek, zdjęcia: Magdalena Tobiasz – Dawidowicz, Ubrania: RE-Forma. (ZAMS), modelka: Nataliya Baber /Pink Melon

Jak wykonać taki make-up?

Na odpowiednio nawilżoną skórę nałóżmy bazę rozświetlającą i lekki podkład. Wymodelujmy twarz za pomocą pudru brązującego, a policzkom nadajmy barwy cukierkowego różu. Róż może zawierać delikatne drobinki – będzie promienniej.

Pamiętajmy, że oczy są przeciwwagą ust i odwrotnie, dlatego stawiamy tylko na jeden akcent w makijażu. Perfekcyjnie i mocno więc malujemy usta. Powieki tylko muśnijmy białym cieniem, zaznaczmy brwi (bo wciąż te wyraziste i ładnie zarysowane są na topie), a rzęsy – pomalujmy granatową maskarą. Reszta jest naturalna i rozświetlona.

Prosty i świeży look sezonu wiosna – lato 2015.

Makijaż i tekst: Estilo Paulina Popek

Estilo Paulina Popek

Paulina Popek - wizażystka i stylistka, trenerka. Mistrz w zawodzie. Prowadzi markę ESTILO Paulina Popek oraz Pracownię Wizażu i Stylizacji Estilo w Rzeszowie. Specjalizuje się w makijażu ślubnym, beauty i fotograficznym.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i makijażu, prowadzi kursy i warsztaty. Współpracuje z mediami, markami kosmetycznymi i odzieżowymi oraz profesjonalistami z branży fotografii, fryzjerstwa, mody, kosmetologii i modelingu. Jako osobista stylistka zajmuje się również wizerunkiem osób prywatnych.

http://www.estilopp.pl

Estilo Paulina Popek - ostatnie wpisy (see all)