Stylizacja żelem do paznokci IBD Builder

13.11.2018

Dla Twoich paznokci…

Od zamierzchłych czasów kobiety przykładają ogromną wagę do estetyki paznokci. W starożytności stosowano różne zabiegi, aby poprawić ich atrakcyjność. Podobno po raz pierwszy koloru czerwonego na swoich paznokciach użyła Nefretete.

Z biegiem lat manicure przybierał różne postacie, zmieniała się moda. Kobiety zaczęły nosić długie paznokcie pomalowane emalią, której skład i właściwości, a także funkcjonalność zmieniały się na przestrzeni lat. Malowanie paznokci na skalę globalną rozpowszechniły gwiazdy filmowe w latach 30. Dzięki temu lakier do paznokci zagościł w kosmetyczce każdej kobiety. Rewolucja w świecie manicure nadeszła wraz z rokiem 1957, kiedy to amerykański dentysta dr Fred Slack Jr na bazie akrylu dentystycznego stworzył pierwszy w historii akryl służący do przedłużania paznokci. Stosowany jest po dziś dzień w wersji znacznie ulepszonej.

IBD LED/UV Builder Gel - Clear - Żel budujący bezbarwny

Kolejno pojawiały się coraz lepsze i bardziej rozwinięte produkty do przedłużania i stylizacji. Obecnie moda paznokciowa jest tak zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co roku kreowane są nowe trendy. Manicure hybrydowy szturmem wdarł się na salony i króluje jako jeden z najmocniej odznaczających się trendów ostatnich lat. Dla kobiet, które pragną mieć długie, piękne, zadbane, błyszczące paznokcie stworzono żele do stylizacji. Można nimi stworzyć paznokieć, jak również  znacznie go przedłużyć. Utwardzą naturalną płytkę, nadając jej połysk, gładkość i zabezpieczając przed złamaniami.

Żele, jakimi zajmiemy się dziś to żele trójfazowe IBD. Jest to jedna z najsłynniejszych marek produkujących żele najwyższej jakości, z których korzystają styliści paznokci z całego świata.

Żel budujący IBD UV Builder Clear

stworzony z wykorzystaniem najlepszych technologii i doświadczenia wypracowanego przez lata, pozwala stworzyć pięknie wyglądające trwałe, mocne paznokcie, które będą się doskonale prezentować w każdej stylizacji.  Żel do paznokci IBD Builder Clear utwardzamy pod lampą UV/LED.

Właściwości:

Konsystencja pozwala na łatwe i szybkie zbudowanie pazurka. Żel jest samopoziomujący, bezbarwny i bezzapachowy. Przebadany dermatologicznie, nie uczula. Nie żółknie na paznokciach pod wpływem światła słonecznego. Na utwardzonej powierzchni można nałożyć ulubioną hybrydę, dzięki temu nie potrzebujemy już żelu nabłyszczającego, który zastępuje hybrydowy top. Jest elastyczny, dzięki czemu nie jest podatny na złamania.

Sposób użycia:

Nałożony na naturalną płytkę zabezpiecza ją, jest świetnym sposobem dla osób, które posiadają słabe, kruche, łamliwe paznokcie, przez co nie są w stanie ich zapuścić. Aby utwardzić pazurek, należy nałożyć cienką warstwę żelu na naturalną płytkę pokrytą bonderem. Utwardzić w lampie UV/LED  i gotowe.  Z kolei aby przedłużyć pazurek, powtarzamy ten sam krok nakładając żel na naklejony tips lub na specjalny szablon . W tym przypadku warstwa budująca musi być nieco grubsza aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom podczas noszenia. Żel uzupełniamy średnio co 3 do 4 tygodni w zależności od szybkości wzrostu naturalnej płytki.

Mimo licznych nowości na rynku kosmetyczny żel cieszy się ogromną popularnością, gdyż jest to jeden z najwygodniejszych a zarazem najprostszych dostępnych na rynku sposobów na przedłużenie, utwardzenie a nawet rekonstrukcję paznokcia.

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)