StrefaUrody.pl na kultURAliach w Rzeszowie

11.05.2015

KultURalia to wydarzenia sportowe i artystyczne, które będą trwały codziennie przez dwa tygodnie. W tym roku rozpoczynają się 11. maja. Wydarzenia organizowane są dla studentów, aby dać im możliwość uczestniczenia w bezpłatnym życiu kulturalnym i sportowym Rzeszowa.

Wydarzenia kultURaliów

Pierwszego dnia odbywają się Igrzyska Akademickie i zabawa tematyczna w klubie Pod Palmą. To wydarzenie jest aktywnie wspierane przez drogerię StrefaUrody.pl oraz jej partnerów: Sylveco, Ingrid, Bielenda.

Od 12 maja przez kilka dni będą pojawiały się wydarzenia takie jak Indeks Kulturalny, Dni Smakosza. Innym niecodziennym wydarzeniem będzie Kino pod chmurką, gdzie emitowane będą kultowe filmy. A 21 maja odbędzie się “Festiwal kolorów – Colourit”.

Pojawimy się podczas rzeszowskich kultURaliów również przy okazji wielu innych eventów. Przewidujemy atrakcyjne konkursy z nagrodami dla Was, dlatego warto nas wypatrywać!  Szukajcie nas :)

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)