Spotkanie charytatywne z atrakcjami

19.11.2014

W sobotę 15. listopada 2014 odbyło się w Rzeszowie w restauracji Kryjówka spotkanie blogerek z Podkarpacia. Spotkaniu towarzyszył szczytny cel. Każda z uczestniczek przyniosła tego popołudnia ze sobą torbę pełną podarunków dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, aby pomóc w codziennych zmaganiach.

IMG_6669ass IMG_6690ss IMG_6679ss IMG_6689ss

Ten szczytny cel wspomogła również StrefaUrody.pl wraz z markami Corine de Farme i On-line z portfolio Forte Sweden.

IMG_6676ss IMG_6674ss

Nie zabrakło także atrakcji dla samych uczestniczek. Paulina – wizażystka i stylistka z Estilo Paulina Popek – przygotowała warsztaty makijażu i stylizacji „Modny Makeup” z fotograficzną metamorfozą. Ideą przewodnią warsztatów było doświadczenie się w nowej roli modelki lub stylistki oraz podkreślenie atutów swojej urody za pomocą makijażu i stylizacji oprawy twarzy.

IMG_6672ss IMG_6671ss IMG_6670ss IMG_6726ss

Paulina rozpoczęła krótkim wykładem o trendach w modzie i makijażu, który miał zainspirować uczestniczki do pracy warsztatowej oraz błyskawicznej przemiany. Dziewczyny, jako modelki i wizażystki, pracowały pod okiem Pauliny nad swoim nowym wizerunkiem. Dobierały podkłady, cienie, róże i pomadki, udostępnione przez markę JOKO Make Up. Eksperymentowały z narzędziami stylisty czyli perukami, biżuterią, nakryciami głowy, tkaninami, aby stworzyć spójny, modny i zaskakujący look.

Warsztaty były świetną okazją do lepszego poznania się. Dały szansę na nowe doświadczenie oraz zabawę własnym wizerunkiem. Na początku sięgnięcie po pędzle i kosmetyki oraz przeprowadzenie na koleżance makeupowych eksperymentów wydawało się nie lada wyzwaniem. Szybko jednak przerodziło się w kreatywną i przyjemną rozrywkę. Blogerki bardzo się zaangażowały w zadanie. Te z nich, które wcieliły się w role modelek, zaskoczone były swoimi przemianami. Warsztatowe stylistki były natomiast dumne ze stworzonych przez siebie stylizacji.

Podczas spotkania towarzyszyła nam fotografka Magdalena Tobiasz – Dawidowicz. To dzięki niej powstał profesjonalny fotoreportaż oraz zdjęcia metamorfoz uczestniczek.

Po sesji zdjęciowej dziewczyny z trudem rozstawały się z akcesoriami, perukami i biżuterią. Mamy nadzieję, że warsztaty Estilo Paulina Popek zachęciły blogerki do dalszego odkrywania tajników makijażu i stylizacji wizerunku.

Fotoreportaż z warsztatów

Przygotowania:

IMG_6711ss IMG_6724ss IMG_6715ss IMG_6726ss

Początki – pod okiem Pauliny Popek (na ostatnim zdjęciu Paulina pokazuje technikę wykonania makijażu):

IMG_6731ss IMG_6809ss IMG_6800ss IMG_6814ss

Wielkie malowanie:

IMG_6789ss IMG_6787ss IMG_6790ss

Czarno-białe ekspresje Magdy Tobiasz:

IMG_6794ss IMG_6785ss IMG_6784ss IMG_6780ss

IMG_6761ss IMG_6778ss IMG_6767ss

Zdjęcia wizażystek i modelek po warsztatach

IMG_6928ss IMG_6934ss IMG_6941ss IMG_6938ss
Modelka: Ania
Wizażystka: Ewelina

IMG_6910ss IMG_6908ss
Modelka: Natalia
Wizażystka: Ola

IMG_6840ss IMG_6848ss
Modelka: Justyna
Wizażystka: Sylwia

IMG_6905ss IMG_6899ss IMG_6939ss
Modelka: Ania (asystentka w StrefaUrody.pl)
Wizażystka: Asia

IMG_6879ss IMG_6882ss
Modelka: Ania
Wizażystka: Natalia

Wszyscy razem i prezenty dla uczestniczek :-)

IMG_6947ss IMG_6948ss IMG_6956ss IMG_6673ss
Od lewej (zdjęcie trzecie): Joanna Suska (lider projektu StrefaUrody.pl), Ewelina Chmiel (fashionablehealth.blogspot.comyoutube.com/user/Iskierka215), Anna Urban (http://maxivsminimalizm.blogspot.com), Joanna Sokołowska (bambusowy-raj.blogspot.com), Natalia Wała (organizatorka, po-prostu-piekno.blogspot.com), Anna (balbinaogryzek.blogspot.com), Aleksandra Surowiak (organizatorka, spill-the-time.blogspot.com), Paulina Popek (Estilo Paulina Popek), Natalia (mylittle-pleasures.blogspot.com), Sylwia Kiwała (wolontariuszka hospicjum, grimagee.blogspot.com), Justyna Klusek (beautyineverymoment.blogspot.com)

Paulina Popek

Wizażystka i stylistka – prowadzi firmę ESTILO Paulina Popek oraz Pracownię Makijażu i Stylizacji ESTILO w Rzeszowie. Zajmuje się wizerunkiem osób prywatnych oraz makijażem fotograficznym, ślubnym i modowym. Jest trenerem z zakresu makijażu i stylizacji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży w Polsce i za granicą. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, eventach, współpracuje z cenionymi fotografami, agencjami, projektantami i stylistami fryzur. Estilo to profesjonalny makijaż, analiza kolorystyczna, stylizacja ubiorem, metamorfozy, szkolenia, warsztaty i sesje fotograficzne. Pracownia Pauliny Popek natomiast jest miejscem dla kobiet oraz pasjonatów wizażu. To odpowiednio przygotowana przestrzeń dla makijażystów oraz osób, które chcą poddać się małym przemianom oraz nauczyć się sztuki wizażu i stylizacji.

pp

estilopp.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/pracowniaestilopp
tel. 660 696 770

Magdalena Tobiasz-Dawidowicz

Fotograf z pasji i wykształcenia. Wykonuje sesje zdjęciowe mody oraz fotografie dla osób indywidualnych. Współpracuje z kobietami przy sesjach ciążowych, noworodkowych i metamorfozach. Specjalizuje się w fotoreportażu okolicznościowym. Fotografując, stara się uchwycić to, co najpiękniejsze w świecie i w ludziach. Kobieta w jej obiektywie jest zawsze wyjątkowa.

magdatobiasz.com
Fanpage: https://www.facebook.com/magdatobiasz.fotografia

Podarunki dla hospicjum

Forte Sweden

Materiały do warsztatów

JOKO Make Up – makijaż
Forte Sweden – demakijaż i pielęgnacja twarzy

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)