Sposoby na jesienną chandrę

30.10.2015
Autor:

Chłód i niesprzyjająca pogoda, długie wieczory – to wszystko sprawia, że przyzwyczajeni do słońca i pogodnej aury mamy ochotę zaszyć się pod kocem i nie wychodzić.

By nie dać się jesiennej chandrze, warto umilić sobie wieczory. Oczywiście książka, kubek gorącej herbaty i ciekawa lektura to dobry pomysł.

Warto jednak pójść o krok dalej i stworzyć w domu miły nastrój, chociażby przez zapalenie świec zapachowych. Ich światło sprawi, że zrobi się przytulniej, a zapach ukoi zmysły.

P1380191

Jeśli dokucza Ci zimno i chcesz się ogrzać, zaproponuj partnerowi masaż.

Wykorzystaj do tego rozgrzewające kosmetyki, takie jak oliwka w żelu do masażu rozgrzewającego ZIAJA czy olejek do masażu rozgrzewający Green Pharmacy.

  

Ruszaj się więcej – ćwicz, biegaj. Ruch sprawia, że organizm wytwarza więcej adrenaliny i wzrasta poziom hormonów szczęścia – endorfin. Po takim wysiłku możesz również skorzystać z termoaktywnych kosmetyków, np. Eveline Slim Extreme 4D.

I pamiętaj, że najlepszym sposobem na jesienną chandrę jest wesołe towarzystwo :)

wkuferku

Prywatnie zakochana Żona i pracująca Mama dwóch Córeczek.
Z natury jestem niepoprawną romantyczką, która lubi znaleźć czas na czytanie, otulona zapachami świec i wosków,w towarzystwie dobrego czerwonego wina.
Pasję do pisania z zamiłowaniem do kosmetyków łączę na swoim blogu.

http://wkuferku.blogspot.com/

wkuferku - ostatnie wpisy (see all)