Rzęsy w kępkach czy na pasku?

13.11.2018

Podkreśl swoje spojrzenie

Oczy są zwierciadłem duszy, przez spojrzenie można wyrazić wiele, niektórzy twierdzą, że rozumieją się bez słów. Oczy mogą przyciągać uwagę, zachęcać do interakcji, bądź komunikować brak zainteresowania. Obecnie już chyba nikt nie wyobraża sobie pełnego makijażu bez wachlarza rzęs.

Eleganckie, piękne czy uwodzicielskie spojrzenie to atrybut każdej kobiety. Idealnym jego dopełnieniem są gęste, wypielęgnowane rzęsy. Niestety nie każda Pani została obdarzona przez naturę wachlarzem długich i gęstych rzęs. Właśnie dlatego z pomocą przychodzą rzęsy doczepiane. Wyróżnia się 2 ich rodzaje. Rzęsy z naturalnych włosów oraz syntetyczne. Podział obejmuje również rzęsy na pasku oraz w kępkach, różnią się one efektem oraz sposobem aplikacji.

Rzęsy w kępkach są doskonałą alternatywą dla początkujących. Osoby nie mające jeszcze doświadczenia w ich aplikacji mogą śmiało sięgnąć po rzęsy w kępkach. Kępki rzęs w zależności od ich zagęszczenia dają bardziej naturalny efekt niż rzęsy na pasku. Możemy stworzyć nim efekt kociego oka naklejając je przy linii naturalnych rzęs w zewnętrznym kąciku oka lub stworzyć efekt wachlarza doczepiając je wzdłuż całej górnej linii rzęs.

STARS COLORS kepki rzes

Aplikację rozpoczynamy od zewnętrznego kącika oka. Choć dysponujemy dużym asortymentem rzęs w kępkach, wybraliśmy zestaw, który w naszym sklepie należy do bestsellerów, powodem jest niska cena w porównaniu do jakości produktu. Syntetyczne rzęsy Star Color są delikatne, lekkie, pięknie wyprofilowane i podkręcone. Osadzone na supełku, który można łatwo schować między naturalnymi rzęsami. Łatwa aplikacja i niska cena sprawiają, że rzęsy są doskonałym sposobem na rozpoczęcie przygody z doklejaniem rzęs.

Star Color Kępki Rzęs – Twoje nowe piękne rzęsy! 

Kępki rzęs

Jak stosować?

Kępkę rzęs odklej pęsetą z kartonika, supełek zamocz w kleju i odczekaj kilka sekund aż wyschnie. Umieść kępkę na przy linii rzęs w miejscu, gdzie chcesz zagęścić i wydłużyć naturalne rzęsy. Kępki naklejamy na gotowy makijaż oka, jest to ostatni krok w makijażu oczu. Jeśli chcesz pogłębić efekt możesz delikatnie wytuszować swoje rzęsy.

Zapewnij sobie efekt spektakularnych rzęs z Ardell Demi wispies

Rzęsy w paskach są nieco trudniejsze w aplikacji niż kępki, ale dają mocniejszy efekt. Mogą być umocowane na sznurku bądź giętkiej żyłce. Rzęsy na pasku charakteryzują się jednolitym zagęszczeniem zatem w tym przypadku nie możemy stopniować ich gęstości. Te, które wybraliśmy to kolejny z naszych bestsellerów. Produkt kultowej marki Ardell wykonany z naturalnych włosów wygodnie się aplikuje. Dają piękny efekt wachlarza rzęs, są bardziej widoczne niż te w kępkach, ale po nałożeniu nie wyglądają sztucznie. Są idealnym dopełnieniem pełnego, wieczorowego makijażu.

 

Sposób aplikacji:

Aby zaaplikować rzęsy w pasku, najpierw należy wymierzyć odpowiednią ich długość przykładając pasek do linii naturalnych rzęs. Po odmierzeniu przycinamy pasek do pożądanej długości, nakładamy klej, po czym musimy odczekać kilka sekund aby klej delikatnie przysechł. Przed naklejeniem pasków możemy nasze naturalne rzęsy unieść za pomocą zalotki aby ładnie wkomponowały się w rzęsy sztuczne. Pasek przyklejamy jak najbliżej linii naszych naturalnych rzęs i voalie! Gotowe na wielkie wyjście lub mniejszą imprezę.

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/ArdellPolska

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)