Różowo i pastelowo w letnie dni

29.07.2016

Pastelowe i różowe makijaże na letnie dni

Róże i pastele to typowo letnie kolory. Wykorzystanie ich w makijażu pozwoli na bardzo subtelny, dziewczęcy wygląd. Czego używamy, by uzyskać taki promienny wygląd? Potrzebne będą nam pastelowe, jasnoróżowe, brzoskwiniowe cienie do powiek, jak i konturówki do oczu, za pomocą których wprowadzimy do tego naturalnego makijażu akcent, np. różowych lilii i astrów. Nie ma tu miejsca na czarne kreski wokół oka – wystarczy kolorowy akcent i maskara na rzęsach.

Skóra, jako tło dla makijażu jest gładka i jasna oraz lekko zarumieniona w środkowych partiach. Aby uzyskać taki efekt potrzebujemy lekkiego podkładu i odrobiny różu. By dodać sobie promienności możemy sięgnąć także po rozświetlacz. Pomadkę dobieramy pod odcień różu.

Przykłady pastelowych makijaży wybiegowych

makijaże na letnie
 

makijaż wybiegowy

źródło zdjęć: Internet

Moja propozycja makijażu to powieki w kolorach ocieplonych pastelowych róży, cieniowane od najjaśniejszego do najciemniejszego koloru. Dolne powieki zaznaczone jasnym fioletem lub śliwką, a kości policzkowe dziewczęcym różem. Usta w kolorze jasnoróżowym doskonale uzupełnią całość – warto jednak, aby było lekko perłowe – nie matowe.

makijaże wybiegowemakijaże na letnie dnimakijaż wybiegowy

Zdjęcia: Bartosz Frydrych / www.bostylfoto.com, Makijaż i stylizacja: Estilo Paulina Popek / www.estilopp.pl
Fryzury: Magdalena Grzelak, Atelier Fryzjerstwa „La Provocation”, modelka: Patrycja Dykas / Art. Fashion

Makijaż, stylizacja i tekst: Paulina Popek – Wizażystka i Stylistka – Pracownia Estilo Paulina Popek z Rzeszowa / www.estilopp.pl, www.paulinapopek.pl

Estilo Paulina Popek

Paulina Popek - wizażystka i stylistka, trenerka. Mistrz w zawodzie. Prowadzi markę ESTILO Paulina Popek oraz Pracownię Wizażu i Stylizacji Estilo w Rzeszowie. Specjalizuje się w makijażu ślubnym, beauty i fotograficznym.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i makijażu, prowadzi kursy i warsztaty. Współpracuje z mediami, markami kosmetycznymi i odzieżowymi oraz profesjonalistami z branży fotografii, fryzjerstwa, mody, kosmetologii i modelingu. Jako osobista stylistka zajmuje się również wizerunkiem osób prywatnych.

http://www.estilopp.pl

Estilo Paulina Popek - ostatnie wpisy (see all)