Romantyczne upięcie

09.06.2015

Pogoda zaczyna być po prostu piękna. Nic dziwnego, że zamieniamy długie spodnie na krótkie albo po prostu decydujemy się na spódniczki. Nasze codzienne ubiory stają się coraz bardziej romantyczne, kobiece; pokazujemy nasze ramiona, zgrabne nogi. Warto tę całość jakoś upiększyć romantyczną fryzurą. Dopełni ona całości naszego wyglądu, będzie przysłowiową wisienką na torcie. Właśnie taką romantyczną fryzurkę chciałabym wam dziś przedstawić. Będzie ona banalna i szybka w zrobieniu, a uzupełni stylizację i doda jej szyku,

Czego dziś potrzebujemy do zrobienia naszej fryzury? Grzebienia lub szczotki, gumki, wsuwek i ozdób do włosów.

Zaczynamy!

1. Włosy dokładnie rozczesz i podziel na dwie części. Lewa część niech będzie nieco większa.

IMG_9346 (2)

2. Część po prawej stronie, spinamy wysoko gumką.

IMG_9347 (2)

3. Lewą stronę dzielimy na trzy warstwy. Górną, środkową i dolną. Łapiemy cześć górną i zawijamy rulonik. Ja zrobiłam ruloniki ciasne, ale równie dobrze, można je poluzować i zrobić luźniejszą fryzurkę.

IMG_9348 (2)

4.  Rulonik upinamy tuż obok gumki kucyka wsuwką.

IMG_9349 (2)

5. Dokładnie to samo robimy z warstwą środkową.

IMG_9350 (2)

6. Dolną warstwę też tak samo zakręcamy i upinamy.

IMG_9351 (2)

7. Luźne włosy ładnie rozkładamy, wpinamy w nie ozdoby i gotowe!

IMG_9353 (2)

Prawda, że łatwiutkie? Wykonajcie taką fryzurkę sami!

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)