Prosta fryzura na spotkanie ze znajomymi

25.04.2015

Sposobów na spędzenie wolnego czasu jest naprawdę wiele. Jednak chyba najczęściej spotykamy się po prostu ze znajomymi. W końcu najlepiej dzielić nudę z kimś niż samemu! Można iść razem do kina, urządzić grilla czy inną imprezę.

Nadchodzą coraz cieplejsze dni, dlatego coraz aktywniej spędzamy swój czas na przykład na rolkach czy na rowerze. Wtedy jednak rozpuszczone włosy się nie sprawdzają, o czym wie chyba każdy z was. Dlatego dziś mam idealną fryzurkę na taką okazję!

Co jest nam potrzebne?

Jak wykonać?

 1. Rozczesz swoje włosy i zacznij od jednej strony zawijać je w rulonik. Co jakiś czas wepnij wsuwkę by wszystko się trzymało.
  IMG_5109 (2)
 2.  Zrób to samo z drugiej strony.
  IMG_5111 (2)
 3. Zwiąż włosy cienka gumką. Zasłoń gumkę kwiatkami, czy innymi ozdobami.
  IMG_5113 (2)
 4. Możesz podwinąć końcówkę włosów i spiąć ją wsuwkami.  I Gotowe!
  IMG_5114 (2)

 

Czasem proste rozwiązania są najlepsze.

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)