Polki wybierają Lirene

02.07.2015

Makijaż jest istotnym elementem życia codziennego każdej kobiety. Jego celem jest podkreślenie naturalnego piękna, jak i poprawienie wyglądu, przez co także samopoczucia.

smile

Odpowiedni podkład powinien wyrównywać koloryt skóry, zmatowić ją, jak i ukryć niedoskonałości (przebarwienia, naczynka, cienie od oczami).

Fluidy Lirene doskonale spełniają te zadania dzięki swoim technologiom. Seria fluidów  Ideale Age Cover z formułą Activate Technology – przywracają skórze jędrność i elastyczność, jak i sprawiają, że skóra wygląda młodziej. Fluidy Shiny Touch – umożliwiają doskonałe rozświetlenie cery, czyniąc ją promienną i pełna blasku, a kompleks HydrablockTM intensywnie nawilża i wygładza skórę. Nature Matte Foundation Fluid to seria podkładów dla kobiet które oczekują efektu matowej cery przez długi czas, a formuła pozbawiona zawartości tłuszczu zapewnia łatwą i komfortową aplikację produktu. Z kolei seria City Matt posiada formułę Nylon 12 -dzięki której skóra jest perfekcyjnie wygładzona i zmatowiona.

fluidy

Jak przedstawiają badania (TNS Pentor) co do aspektu używania kosmetyków – fluid jest kosmetykiem bardzo popularnym wśród Polek, jest drugim po mascarze najczęściej stosowanym kosmetykiem do makijażu.

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)