Pielęgnacja skóry dojrzałej siłami natury

15.05.2015

Kosmetyki Sylveco dla dojrzałej skóry

Jeśli mówimy o skórze dojrzałej, mamy na myśli skórę, na której zaczynają pojawiać się zmiany, które świadczą o starzeniu. Zmarszczki stają się wyraźniejsze oraz pojawia się ich coraz więcej. Skóra twarzy staje się coraz bardziej sucha, traci swoja jędrność dlatego, że z upływem czasu  traci kolagen i elastynę – składniki które odpowiadają za elastyczność.

Pielęgnując skórę dojrzałą należy sięgnąć po kosmetyki o bogatszym składzie. Których zadaniem jest uzupełnienie niedoboru lipidów i zapewnić odpowiednie nawilżenie. Istotne jest  wzmacnianie włókien kolagenowych, które w starzejącej się skórze są coraz mniej liczne i mniej znacznie aktywne. Kremy powinny także stymulować procesy odnowy komórkowej, żeby w naturalny sposób spowolnić proces starzenia się skóry.

Prezentowane kosmetyki marki SYLVECO spełniają funkcje ochronne i naprawcze, aby przywrócić skórze blask.

lekki krem rokitnikowy SYLVECOLekki krem rokitnikowy

Lekki krem rokitnikowy to zastrzyk witamin dla skóry! Przywraca blask i koloryt, posiada działanie rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe.

krem brzozowo-rokitnikowy z betulinąKrem brzozowo-rokitnikowy z betuliną

Krem brzozowo-rokitnikowy zapewnia skórze głębokie, długotrwałe nawilżenie, zwiększa jej elastyczność, jak i wzmacnia barierę lipidową. Należy wspomnieć, że odbudowuje zniszczoną i suchą skórę, oraz nadaje jej zdrowy odcień, dzięki zawartości beta karotenu w składzie kremu. Zawiera także inne cenne składniki odżywiające skórę twarzy.

łagodzący krem pod oczu sylvecoŁagodzący krem pod oczy

Łagodzący krem pod oczy od Sylveco silnie nawilża skórę wokół oczu, zwiększa jej elastyczność, przez co niewielkie zmarszczki przestają być widoczne.

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)