Piękność Dnia. Makijaż ślubny krok po kroku

04.10.2015

Makijaż ślubny krok po kroku

Zapraszam do mojego kolejnego tutorialuBelle de Jour“. Tym razem krok po kroku prezentuję wykonanie makijażu ślubnego w odcieniach różu, oberżyny i zieleni.

Jest to przede wszystkim makijaż fotograficzny, który podkreśla typ urody panny młodej, harmonizuje się z jej stylizacją i jednocześnie jest technicznie dopracowany i niezwykle trwały.

makijaż ślubny makijaż ślubny
 

makijaż ślubny

Autorzy
Makijaż i stylizacja: Estilo Paulina Popek,
z
djęcia: Magdalena Tobiasz-Dawidowicz,
fryzura: Katarzyna Złamaniec / Atelier Fryzjerskie „La Provocation”,
modelka: Klaudia Słoma /Pink Melon,
fascynator: The MiliMilo Woman 

Jak wykonać makijaż krok po kroku?

makijaż ślubny krok po kroku

Na twarz modelki nałożyłam bazę rozświetlającą i zneutralizowałam odcienie różu za pomocą kremowych korektorów. Tak przygotowaną skórę pokryłam podkładem jakości HD, a partie oczu pomalowałam jaśniejszym płynnym korektorem. Następnie wymodelowałam owal twarzy za pomocą bardzo jasnego i ciemnego cream stick’a. Całość przypudrowałam transparentnym pudrem sypkim.

makijaż ślubny krok po kroku

Na powieki nałożyłam bazę pod cienie aby uzyskać intensywniejszy i trwały efekt makijażu oka. Następie zaaplikowałam cienie od kącika zewnętrznego do wewnętrznego – perłowy beż, łosoś, ciepły róż i oberżynę. Ten ostatni roztarłam ponad załamanie powieki.

makijaż ślubny krok po kroku

Na cienie prasowane nałożyłam opalizujące na złoto jasne pigmenty, a na końcu powieki ruchomej intensywniejszy odcień różu. Kącik zewnętrzny oraz załamanie powieki miękko zarysowałam korzennym brązem. Linie górnych rzęs zaznaczyłam za pomocą żelowego eyelinera, a brwi wypełniłam cieniem w odcieniu brązu i woskiem.

makijaż ślubny krok po kroku

Aby uzyskać hipnotyzujące spojrzenie, dokleiłam paski sztucznych rzęs, Dolną powiekę wycieniowałam za pomocą ciemnej oberżyny. Aby uzyskać łagodny kontrast z tęczówką, dodałam również jasnej i ciemnej zieleni.

makijaż ślubny krok po kroku

Usta obrysowałam pomarańczową konturówką i wypełniłam koralową pomadką. Na samym środku warg dodałam nieco błyszczyku w odcieniu ciepłego różu.

makijaż ślubny krok po kroku

Załamanie pod kością policzkową zaznaczyłam bronzerem, a nieco wyżej na same kości nałożyłam perłowy róż w odcieniach brzoskwini. Partie trójkąta piękności, czyli szczyty kości policzkowych, środek twarzy i brody, oprószyłam złocistym pudrem rozświetlającym. Dzięki temu uzyskałam efekt rozświetlonej, zdrowej i wymodelowanej skóry. Dokładna aplikacja oraz wysoka jakość kosmetyków pozwoliła uzyskać gładkie i satynowe wykończenie makijażu oraz efekt idealnej skóry w świetle dziennym i na zdjęciach

Więcej zdjęć z sesji :)

makijaż ślubny
 

makijaż ślubny

Makijaż i tekst: Wizażystka i Stylistka Estilo Paulina Popek / Pracownia Estilo Paulina Popek  z Rzeszowa 

Zapraszam również na moją stronę www.paulinapopek.pl, gdzie prezentuję pełne edytoriale modowe i makijażowe.
Paulina Popek

Estilo Paulina Popek

Paulina Popek - wizażystka i stylistka, trenerka. Mistrz w zawodzie. Prowadzi markę ESTILO Paulina Popek oraz Pracownię Wizażu i Stylizacji Estilo w Rzeszowie. Specjalizuje się w makijażu ślubnym, beauty i fotograficznym.
Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i makijażu, prowadzi kursy i warsztaty. Współpracuje z mediami, markami kosmetycznymi i odzieżowymi oraz profesjonalistami z branży fotografii, fryzjerstwa, mody, kosmetologii i modelingu. Jako osobista stylistka zajmuje się również wizerunkiem osób prywatnych.

http://www.estilopp.pl

Estilo Paulina Popek - ostatnie wpisy (see all)