Piękny świat z Lirene

16.04.2015
Jak wiele jest w sieci drogerii internetowych? Trudno zliczyć! Ale zawsze jest ta jedna, którą darzy się
największym zaufaniem i która naprawdę czyni ten świat piękniejszym. 26 marca na Gali Finałowej Miss WSIiZ 2015 StrefaUrody.pl wraz z marką Lirene potwierdziła swój status niezwykłego sklepu internetowego.

Na czym polega ta wyjątkowość? Oprócz tego, że zawsze są tysiące promocji, prezentów do zakupów i kodów rabatowych,  to ciągle wspieramy różne wydarzenia, między innymi konkursy piękności. Tym razem uczestniczki Miss Wyższej Szkoly Informatyki i Zarządzania 2015 otrzymały cudowne prezenty od LIRENE  – marki kosmetyków znanej na całym świecie,  producenta najpopularniejszego od lat w Polsce fluidu CITY MATT™.

temp_lirene

Fluidy Lirene oraz cały asortyment  możesz kupić często w promocyjnych cenach w StrefaUrody.pl. Towar jest także dostępny w nowo otwartej drogerii Sekret Urody w galerii Nowy Świat w Rzeszowie.

Gratulujemy Marynie Martyniv, która została najpiękniejszą studentką WSIiZ w Rzeszowie i wielkie podziękowanie LIRENE za wsparcie.
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)