Pędzle Hulu w akcji

05.11.2018

Doskonały makijaż wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Prawidłowo nałożone kosmetyki dłużej utrzymują się na twarzy, gwarantując lepszy efekt. Na rynku jest wiele produktów przeznaczonych do aplikacji kosmetyków, między innymi gąbeczki, szczotki, pacynki. Jednak najpopularniejszymi i najbardziej powszechnymi, jak również uniwersalnymi narzędziami do nakładania makijażu są pędzle, którymi możemy wykonać niemalże każdą stylizację.

Producenci prześcigają się w tworzeniu specjalistycznych produktów, które najskuteczniej zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Na szczególną uwagę zasługują pędzle polskich marek, które nie odbiegają jakością od produktów zagranicznych. Wśród polskich producentów wyróżnia się marka Hulu. Dedykuje swoim klientom wachlarz pędzli, przystosowanych do makijażu poszczególnych partii twarzy, a także do odpowiednich kosmetyków.

Pędzle Hulu  do nakładania pudru, korektora i bronzera wykonano z włosia syntetycznego. Jest  ono idealne do produktów płynnych. Nie posiada porów i łusek, zatem nie wchłania produktu w takim stopniu jak włosie naturalne. Wytwarzane z materiałów syntetycznych jak: nylon, poliester lub włókna takie jak taklon, który jest pochodną poliestru. Pędzle syntetyczne dużo rzadziej powodują uczulenia, są łatwe w utrzymaniu czystości i szybciej schną po umyciu, są trwalsze od pędzelków z włosia naturalnego.

Gdy już znamy podstawowy podział włosia, należy się zastanowić jaki pędzel, do jakiego produktu wybrać, aby był jak najbardziej funkcjonalny oraz odpowiadał naszym potrzebom. Pędzelki dzielimy na te do twarzy oraz do oczu. Choć oferta  Hulu jest bogata w pędzle do aplikacji i blendowania cieni, stylizacji brwi, a także eyelinera, to my postanowiliśmy skupić się na kilku ciekawych propozycjach pędzli do twarzy, które mogą służyć za fajny, podstawowy zestaw do podręcznej kosmetyczki.

Pędzel Hulu do podkładu

Istnieje kilka rodzajów pędzelków do podkładu. Podkład płynny dobrze rozprowadzają pędzle w kształcie kociego języczka. Aplikację zaczynamy od środka twarzy do zewnątrz. Ten sam krok stosuje się podczas nakładania podkładu pędzlem płaskim. Doskonałym rozwiązaniem jest pędzel płasko ścięty. Posiada zbite włosie, dzięki czemu dokładnie rozprowadza podkład, nie pozostawia smug, zapewnia optymalne krycie podkładu.

Pędzel Hulu do nakładania pudru

Najczęściej jest to duży puchaty pędzel z zaokrągloną główką. Pędzel Hulu P10 przeznaczony do nakładania pudru sypkiego, jak i w kamieniu, poręczny, solidnie osadzony w skuwce na drewnianym trzonku, miękki i delikatny.

Pędzel Hulu do korektora

Pędzel do korektora jest znacznie mniejszy. Przystosowany do precyzyjnego nakładania produktów. Spłaszczone włosie jest krótsze, a przez to bardziej sztywne.

Pędzel Hulu do różu/bronzera

Zwykle mniejszy niż pędzel do pudru, główka pędzla ścięta pod skosem lub zaokrąglona. Włosie musi być wyjątkowo delikatne, ponieważ róż nakładamy na policzki, gdzie skóra jest wyjątkowo delikatna.

Pędzel Hulu do rozświetlacza

Produkty rozświetlające sypkie nakładamy pędzlem w kształcie wachlarza lub puchatym pędzlem o eliptycznym włosiu.

Pielęgnacja pędzli Hulu jest bardzo prosta. Możemy je umyć szamponem lub specjalną pastą do mycia pędzli. Włosie syntetyczne mocno osadzone w solidnej skuwce, dzięki czemu pędzle nie niszczą się podczas użytkowania i pielęgnacji. Tak przygotowane pędzle możemy włożyć do kuferka kosmetycznego.

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)