Pastelowo, kolorowo – pogodne paznokcie z motywem florystycznym

03.07.2015
Autor:

Trójkolorowy manicure to nie jest przesada. Decydując się na taki styl, wybierzmy kolory o podobnej temperaturze barwowej, aby się ze sobą nie “gryzły”. Dzięki temu makijaż będzie wyglądał estetycznie i świeżo.

zebra100 zebra101

W okresie letnim zrezygnujmy z granatów i chłodnych błękitów na co dzień; nie przesadzajmy z szarościami. Panie, które cenią sobie delikatność i umiar, będą zadowolone nawet z różów, fioletów, pomarańczy i żółci – jeśli tylko dobiorą odpowiednie odcienie. Pastele pasują zarówno do biura, jak i na plażę.

Przed wykonaniem manicure nawet w nienasyconych barwach, nie zapomnijmy najpierw pokryć paznokci lakierem bazowym. Polecam lakier bazowy Sally Hansen, który dodatkowo wzmocni nasze paznokcie.

 

shb

Polecam poniższe listy produktów do wyboru wg własnego gustu i własnych upodobań:

 1. Lakier fioletowy
  lf2lf4lf3
 2. Lakier pomarańczowy
  lp3lp2lp1
 3. Lakier brzoskwiniowy
  lb1 lb2 lb3
 4. Naklejka na paznokcie
  ln2ln1

Paznokcie możemy dodatkowo ozdobić naklejką. Wówczas mogą nabrać bardziej dziewczęcego wyglądu (gdy wykorzystamy np. motywy florystyczne) albo nabrać mocniejszego charakteru (przy wyborze ozdób o regularnych geometrycznych ostrych kształtach). Nie przesadzajmy z ilością naklejek na jednej dłoni. Przy kolorowym manicure naklejka na jednym paznokciu zdecydowanie wystarczy, spełniając swoją rolę,

Zebra

Szefowa w swoim domu, nie mówicie nikomu ;)

http://www.zebratestuje.blogspot.com

Zebra - ostatnie wpisy (see all)