Odsiwiacz – sposób na siwe włosy u mężczyzn

05.10.2015

Odsiwiacz to prosty sposób na zamaskowanie siwych włosów u Panów. Oczywiście nie tylko, bo i u pań sprawdzi się doskonale. My wolimy raczej farbowanie, ale mężczyźni w równie łatwy sposób mogą pozbyć się siwych pasm.

Jak działa odsiwiacz?

W odróżnieniu od farb odsiwiacze działają dyskretnie, stopniowo, więc efekt “koloryzacji” nie jest sztuczny i mniej się rzuca w oczy przy kolejnych zastosowaniach. Odbudowują łagodnie i bezpiecznie pigmenty we włosach. Odsiwiacze zawierają prekursory melaniny wnikające do wnętrza włosa. Pod wpływem tlenu z powietrza przekształcają się w pigment bardzo podobny do naturalnego.
Nie zaleca się stosowania odsiwiaczy na włosach wcześniej koloryzowanych. Kolor jest trwały i równomierny. Zabieg odsiwiania przeprowadzamy dwukrotnie. Po 3-5 tygodniach należy go powtórzyć nakładając na odrosty.

Polecane produkty

Najchętniej kupowanym odsiwiaczem o sprawdzonym działaniu jest produkt Delia Cosmetics Cameleo Odsiwiacz dla mężczyzn do włosów czarnych i ciemnego brązu.

19242

Działanie

Produkt pozwala w niezwykle prosty i skuteczny sposób pozbyć się siwizny. Nadaje się do stosowania w warunkach domowych ze względu na wyjątkową łatwość aplikacji; pozwala na uzyskanie koloru włosów zbliżonego do naturalnego.

Składniki aktywne

  • biotyna zawarta w rewitalizującym balsamie poprawia kondycję skóry głowy i włosów oraz może zapobiegać ich wypadaniu,
  • oligoelementy – wapń, cynk, mangan i krzemionka – zapobiegają łamliwości włosów, wzmacniają ich ogólną odporność przywracając blask i zdrowy wygląd.

 

Drugim kosmetykiem tego typu, po który chętnie sięgają panowie, jest Delia Cosmetics Cameleo Odsiwiacz dla mężczyzn do włosów naturalnych i brązowych.

22969

Opis produktu

Innowacyjna technologia przywracająca siwym włosom ich naturalny kolor
Do włosów naturalnych w odcieniach brązu
Najprostszy i najszybszy sposób na pozbycie się siwizny bez konieczności używania standardowych farb do włosów
Do stosowania w warunkach domowych
Wystarczy wymieszać zawartość saszetki ze zwykłą wodą i nałożyć na włosy
Błyskawiczny czas działania – do kilku minut
Gwarantuje uzyskanie koloru włosów zbliżonego do naturalnego
Trwały i równomierny kolor
Dodatkowy balsam po zabiegu – rewitalizujący i odżywiający włosy
Do wykorzystania na dwa zabiegi
Dla kobiet i mężczyzn.

A czy Wasi mężczyźni używali odsiwiacza? ;-)

Martyna Gruss

Martyna Gruss

Martyna to wytrawna blogerka, która pisze o kosmetykach od lat. Na blogu StrefaUrody.pl od samego początku - głównie zajmuje się przepisami DIY oraz tematyką około włosową.

http://testujeiopiniuje.blogspot.com
Martyna Gruss