Oczyść twarz i ciało dzięki Dudu-Osun

20.09.2015

Ważnym elementem w pielęgnacji twarzy jest jej oczyszczanie. Od prawidłowego i dobrego oczyszczenia zależy, jak podczas dalszej pielęgnacji będzie zachowywała się nasza cera. Dzięki temu odblokowują się pory, usuwa się kurz i zabrudzenia, resztki makijażu, a skóra gotowa jest na przyjęcie składników odżywczych z kremów i innych kosmetyków.

Dokładne oczyszczenie skóry szczególne rezultaty ujawnia na cerze trądzikowej.

Opowiem o pewnym kosmetyku, który niesamowicie mi pomógł, a poznałam go dzięki StrefaUrody.plMowa o czarnym afrykańskim mydle Dudu-Osun.

DSCF0031-001

Niech nie myli nas nazwa. Prawdziwe, naturalne czarne mydło jest w swym kolorze ciemno brązowe. Jest to tradycyjny wyrób afrykański, a w swym składzie nie ma substancji chemicznych.

Zapach mydła jest początkowo bardzo mocny, pachnący roślinnością i ogrodem.

DSCF0020-001

Dudu-osun nadaje się do codziennego mycia twarzy i ciała nawet małych dzieci. W kontakcie z wodą wytwarza dużo gęstej piany, dzięki czemu jest niesamowicie wydajne.

Najważniejsze jednak są właściwości tego mydła:

  • doskonale zmywa makijaż (ale, uwaga szczypie w oczy),
  • nie wysusza,
  • nie podrażnia,
  • nadaje się do każdego rodzaju skóry,
  • wyrównuje koloryt skóry,
  • pomaga w walce z niedoskonałościami cery trądzikowej.

DSCF0028-001

Osobiście stosuję to mydło już dłuższy czas i dzięki niemu nie wstydzę się już wyjść z domu bez makijażu. Koloryt mojej cery wyrównał się, już nie jest taka zaczerwieniona. Oprócz tego o połowę zmniejszyła się ilość wyskakujących zmian trądzikowych, a także (z czym wcześniej nie mogłam sobie poradzić) podskórnych grudek i innych zaskórników. Jednak najważniejszym efektem, z którego jestem najbardziej zadowolona są oczyszczone pory, które zwęziły się (a niektóre domknęły).

DSCF0037-001

Jeśli czujecie się zachęcone kupnem tego fenomenalnego mydła dla całej rodziny, możecie znaleźć je pod tym adresem: Dudu-Osun.

skumulowana

Karolina, mama dwóch dziewczynek i absolwentka studium kosmetycznego. W planach rozwijanie się pod kontem kosmetologii, wizażu i stylizacji paznokci. Jako odskocznię od trudów codziennych traktuję pisanie bloga, gdzie radzę i pomagam w wyborach kosmetycznych.

http://www.skumulowana.blogspot.com

skumulowana - ostatnie wpisy (see all)