Nowy sposób na walkę ze zmarszczkami z zestawem do mezoterapii DermoFuture

29.09.2014
Autor:

Interwencja chirurga w nasz wygląd nie jest już koniecznością. Sposobów na redukcję zmarszczek i wygładzenie owalu twarzy jest na rynku kosmetycznym co niemiara. Jednym z nich jest zabieg mezoterapii, który możemy przeprowadzić w domu.

Jednym z największych problemów współczesnej kosmetologii jest przenikanie substancji wgłąb skóry. Substancje takie jak witaminy, kwas hialuronowy nie mogą przeniknąć przez warstwę naskórka ze względu na ograniczoną przestrzeń między komórkami naskórka. Jedynymi skutecznymi sposobami przeniknięcia przez naskórek jest wstrzyknięcie lub perforacja naskórka. Mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje technikę mikro nakłuć. W rezultacie struktura naskórka nie stanowi już bariery. Substancje aktywne przenikają i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej. Zabieg ma na celu wytworzenie mikrokanalików, dzięki czemu zwiększone zostaje wchłanianie substancji aktywnych wgłąb skóry. Same mikronakłucia uruchamiają procesy naprawcze – odmładzanie skóry oraz  pobudzenie komórek fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, a co za tym idzie, następuje redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych, a także stymulacja mikrokrążenia – regeneracja i rewitalizacja skóry.

Natychmiastowe efekty po zabiegach mezoterapii spowodowały, że kuracja ta została okrzyknięta najbardziej efektywnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym.
Rezultaty po zastosowaniu: ujędrnienie zwiotczałej skóry, poprawa elastyczności, redukcja zmarszczek, odmłodzenie, rozjaśnienie przebarwień, poprawa kolorytu, intensywna regeneracja i rewitalizacja, spłycenie blizn i rozstępów.

Zestaw do kompletnej domowej mezoterapii DermoFuture jest teraz dostępny w promocyjnej cenie.