Mama się nawilża: TWARZ

06.10.2014

Kosmetyki do nawilżania skóry

Każda z nas chciałaby jak najdłużej cieszyć się piękną, zdrową i zadbaną cerą. Każda kobieta marzy o tym aby jak najdłużej uchronić twarz przed pojawieniem się pierwszych zmarszczek. 

Do 25. roku życia możemy cieszyć się młodą i jędrną skórą. Jednak mniej więcej po 25. roku życia skóra zaczyna się starzeć. Traci swoją jędrność, pojawiają się pierwsze widoczne zmarszczki. To, jak szybko nasza skóra zaczyna się starzeć, zależy od wielu czynników, m. in. od diety, środowiska, mimiki twarzy, pielęgnacji. Aby prawidłowo dbać o naszą skórę, przede wszystkim musimy ją odpowiednio nawilżać.

Ważne jest zarówno nawilżenie skóry od wewnątrz jak i od zewnątrz poprzez stosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków.

Nawilżanie twarzy

Każda mama, mimo iż zabiegana, codziennie powinna znaleźć czas na odpowiednią pielęgnację swojej skóry na twarzy. Dzięki tym kilku minutom dziennie, które powinny wejść w nawyk, będzie cieszyć się długo zdrową, zadbaną i nawilżoną cerą.

Wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy obowiązkowo powinien znaleźć się nawilżający krem do twarzy. Dla zabieganych kobiet istnieją warianty do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.

Każdego wieczoru możemy na twarz nałożyć super nawilżające serum. Jest to preparat zawierający w swoim składzie skoncentrowane składniki, które wnikają głęboko w skórę i dogłębnie i odpowiednio ją pielęgnują..

Przynajmniej raz w tygodniu sięgnijmy po nawilżającą maskę do twarzy. Maska również ma skoncentrowane składniki, reguluje obecność wody w skórze i zapobiega jej utracie. Dzięki takiej masce efekty możemy podziwiać od pierwszego użycia, a są one spektakularne.

Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie na odpowiednie nawilżenie skóry na twarzy, a odwdzięczy się ona pięknym i zdrowym wyglądem bez przesuszenia i zmarszczek.

Mariola Wilk

Mariola Wilk

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki cudownych dzieci. Autorka wielu tekstów z zakresu pielęgnacji ciała, urody, zdrowia, pielęgnacji dzieci.
Pasjonatka branży beauty, testerka kosmetyków, blogerka z 5-letnim stażem. Prowadzi blogi beauty oraz parentingowy.

http://www.mariolawilk.pl
Mariola Wilk