Makijaż inspirowany letnim zachodem słońca – krok po kroku

03.08.2019

Zobaczcie makijaż który wygląda jak letni zachód słońca ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️Klaudia z naszego zespołu przygotowała szybki tutotial z makijażem kosmetykami Makeup Revolution Polska♥️Wszystkie produkty z filmiku:https://tiny.pl/tfhs7

Opublikowany przez Drogeria internetowa StrefaUrody.pl Poniedziałek, 22 lipca 2019

Od czego zacząć?

Przed nałożeniem makijażu warto zadbać o pielęgnację skóry, to właśnie ona odpowiada za jego trwałość oraz estetyczny wygląd. Na oczyszczoną skórę twarzy nakładamy serum lub krem dobrany do typu skóry, oraz krem pod oczy.

Czas zakryć niedoskonałości

Po wchłonięciu kremu za pomocą lekko zwilżonej gąbeczki Ibra aplikujemy podkład również dobrany do typu cery oraz koloru skóry.

Na filmiku podkład zmieszany jest z niewielką ilością rozświetlacza w płynie Makeup Revolution co sprawia że uzyskujemy efekt skóry pełnej blasku.

Następnym krokiem jest nałożenie korektora w odcieniu dobranym do koloru skóry lub ton jaśniejszego. Korektor nakładamy pod oczy zaznaczając nim obszar w kształcie trójkąta.

Korektor możemy nałożyć również na czoło, brodę i nos w celu rozświetlenia tych stref. Produkt wtłaczamy za pomocą ruchu wklepywania, posługując się również gąbeczką.

Skórę twarzy należy przypudrować by scalić całość makijażu. Do tego używamy puszystego pędzla oraz pudru sypkiego lub w kompakcie.

Makijaż oka :

Makijaż oka paleta Makeup Revolution x Soph Extra Spice zaczynamy od najjaśniejszego cienia w kolorze żółtym i dokładnie blendujemy na całej powiece za pomocą pędzelka Hulu  P64.

Mniejszym pędzelkiem Hulu P68 dokładamy pomarańczowego cienia w załamanie i blendujemy większym P64 tworząc delikatną chmurkę koloru. Następnie cień w kolorze fioletu nakładamy w zewnętrzny kącik oka i znów blendujemy dopóki nie uzyskamy idealnego przejścia kolorów.

Od wewnętrznej strony oka nakładamy złoty cień z połyskiem do połowy powieki, natomiast na środek aplikujemy fioletowy cień z połyskiem. Zacieramy granicę między nimi!

Dolną powiekę malujemy w ten sam sposób małym okrągłym pędzelkiem Hulu P38. Na całą jej długość nakładamy kolor żółty , następnie pomarańcz i kończąc na kolorze fioletu w zewnętrznym kąciku łączymy kolory.

Wzdłuż linii rzęs rysujemy czarną kreskę, tuszujemy rzęsy oraz opcjonalnie doklejamy rzęsy sztuczne.

Konturowanie twarzy:

Kształt naszej twarzy możemy skorygować za pomocą konturowania, w tym celu sięgamy po bronzer który aplikujemy poniżej kości policzkowych wzdłuż policzka. Pamiętajmy aby nie przesadzić z ilością produktu!

Jeżeli chcemy wydobyć nasze atuty jakimi są kości policzkowe, noc lub łuk kupidyna nad ustami warto dodać w te miejsca troszkę rozświetlacza.

Pamiętajmy o brwiach!

Brwi to również ważny element makijażu, to dzięki nim nasza twarz nabiera wyrazu. Za pomocą pędzelka o ściętym, zbitym włosiu np. Hulu

Zaznaczamy najpierw dolną następnie górna linię rzęs, na koniec uzupełniamy środek brwi. Początek brwi zawsze powinien być mniej intensywny, aby osiągnąć taki efekt uzupełniamy go nie nabierając ponownie produktu na pędzelek.

Ponętne usta

Na zakończenie makijażu, dodamy naszym ustom delikatnego błysku. Do tego zadania najlepiej sprawdzi się błyszczyk z delikatnymi drobinkami złota, srebra lub różu. Wypełniamy usta i gotowe! Makijaż inspirowany letnim zachodem słońca gotowy!

Zobaczcie makijaż który wygląda jak letni zachód słońca ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️Klaudia z naszego zespołu przygotowała szybki tutotial z makijażem kosmetykami Makeup Revolution Polska♥️Wszystkie produkty z filmiku:https://tiny.pl/tfhs7

Opublikowany przez Drogeria internetowa StrefaUrody.pl Poniedziałek, 22 lipca 2019
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)