semilac zestaw do paznokci

Lakiery hybrydowe Semilac – recenzja!

22.08.2016
Autor:

Długo szukałam sposobu na nienagannie wymalowane paznokcie. Miałam swoich lakierowych faworytów, jednakże ciągle irytowały mnie pewne kwestie: czas, jaki poświęcałam na ich pomalowanie, niewspółmierny do efektów, częste malowanie. Często też, pomimo że wydawało mi się, iż lakier całkowicie wysechł, okazywał się jeszcze na tyle lepki, by zostały na nim ślady po zwykłym dotknięciu. Zmywanie, pielęgnowanie i malowanie co kilka dni dla pracującej mamy dwóch wymagających aprobaty dziewczynek jest także dość męczące…

Prezent, którego długo nie zapomnę…

Wybawienie przyszło wraz z prezentem – dostałam lampę UV. Postanowiłam na próbę kupić zestaw startowy do manicure hybrydowego. I tak zaczęła się moja wielka miłość. Po przeczytaniu wielu opinii zdecydowałam się na Semilac.

Semilac Zestaw do paznokci

Lakiery zamknięte były w małych buteleczkach. Teraz mają po 7 ml, każda buteleczka jest czarna, na wierzchu zakrętki znajdziemy nie tylko podgląd koloru, ale także numer i nazwę, co bardzo ułatwia odnalezienie tego wybranego nawet wśród wielu buteleczek stojących obok siebie.

Pędzelek gęsty, średniej wielkości, pozwala na swobodne manewrowanie nim na płytce paznokcia.

Semilac lakier hybrydowy

Konsystencja lakieru jest dla mnie zadowalająca – lakier nie jest ani na tyle gęsty, by się ciężko rozprowadzał, ani na tyle rzadki, by rozlewał się po płytce. Kryje idealnie przy dwóch cienkich warstwach, niezależnie od wybranego koloru.

Paznokcie błyszczą przez cały czas ich noszenia – u mnie przez około 2 tygodnie nie pojawiają się odpryski czy ryski na nich. Paznokcie pokryte lakierem są wzmocnione i odporne na uszkodzenia.

Semilac Lampa UV LED

Lakier nie sprawia trudności przy ściąganiu – stosuję aceton i metodę foliową zmywania paznokci, po czym resztę lakieru ściągam patyczkami drewnianymi.

Semilac stał się moim must have, a moja kolekcja ciągle rośnie. Myślę, że każda z nas będzie zadowolona, mogąc podarować sobie luksus pięknych paznokci nie wydając przy tym fortuny.

semilac zestaw do paznokci

wkuferku

Prywatnie zakochana Żona i pracująca Mama dwóch Córeczek.
Z natury jestem niepoprawną romantyczką, która lubi znaleźć czas na czytanie, otulona zapachami świec i wosków,w towarzystwie dobrego czerwonego wina.
Pasję do pisania z zamiłowaniem do kosmetyków łączę na swoim blogu.

http://wkuferku.blogspot.com/

wkuferku - ostatnie wpisy (see all)