Krótkie fryzury!

14.11.2015

Wielkimi krokami zbliża się zima! Bardzo lubię porę zimową i jesienną. Dla mnie mają one niepowtarzalny klimat. Szybkozapadające wieczory, cudowny śnieg za oknem, a nawet ten chłód, co tak lubi szczypać w nos.

Jednak moje włosy mówią tym porom roku stanowcze nie! Strasznie  się buntują, elektryzują, niszczą i – pozostawione same sobie – nie wyglądają za ciekawie. Warto włosy na zimę odpowiednio przygotować. Oczywiście, wybieramy wtedy najlepsze kosmetyki, które należy stosować regularnie, ale warto też je podciąć. Myślę, że nie tylko ja zdecyduję się na podcięcie zniszczonych końcówek, ale i większość z was. To też dobra pora na bardziej radykalne zmiany we fryzurze. Można je ściąć nawet na krótko – do wiosny odrosną!

w7
w9

Bardzo modne są proste ciecia włosów z przedziałkiem na środku. Gdy włosy wyprostujemy, będziemy wyglądać w takiej fryzurze idealnie. Delikatny niby niezamierzony nieład na górze może dodać tej fryzurze uroku. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, na którą zdecydowałam się też ja.  Z łatwością można pobawić takimi włosami, upiąć, czy nawet zrobić loki.

w6

Przedziałek możemy zrobić też na boku głowy. Jak dobrać przedziałek z boku głowy? To proste! Znajdź miejsce, gdzie twoja brew znajduje się najwyżej i właśnie na tej wysokości miejscu zrób przedziałek!

4071311559_e8f9f10137_z

Kolejną ciekawą propozycją jest cieniowany bob. Krótszy z tyłu, dłuższy z przodu. Ta fryzura już kilka lat temu była modna, a teraz wraca do łask i warto zwrócić na nią uwagę.

w8

Jeśli potrzebujecie drapieżnej i ciekawej fryzury, ta będzie idealna! Wycięty bok i  długa grzywa nada wam charakteru.  Wygląda bardzo ciekawie i przyciąga wzrok.

Kontrolowany chaos na głowie, grzywka prawie z samego czubka i wycieniowane włosy dodadzą wam uroku i zadziorności. Z taką fryzurą nie musicie martwić się o jej długie układanie, a i nada się pod czapkę.

w3

Na krótkich włosach królują teraz solidne grzywki. Tej fryzurze dodaje ona elegancji. Fryzura jest łatwa do modelowania -takie włosy szybko się suszy i układa, a – jak widać – można w nich wyglądać pięknie!

w1 w5

w4

Możemy też pójść na całość i ściąć włosy na bardzo krótko; zrobić delikatną grzywkę oraz krótsze włosy z tyłu. Nawet fryzura “na chłopaka” może wyglądać niesamowicie kobieco. Do tego piękny makijaż, ozdobne kolczyki i będziemy wyglądać po prostu bosko.

Włosy krótkie są łatwe w stylizacji, szybko się je suszy i myje. Zaoszczędzimy wiele czasu, który możemy spożytkować na przyjemności. Po modzie na długie włosy przychodzi pora na krótkie – nie bójcie się więc ścinać i bawić fryzurami!

 

Źródła zdjęć w tekście:

  • https://flic.kr/p/9EV5zf
  • https://flic.kr/p/77pDD5
  • https://flic.kr/p/qLuXzy
  • https://flic.kr/p/arWNnU
  • https://flic.kr/p/7cLx5T
  • https://flic.kr/p/Gh6Nn
  • https://flic.kr/p/yECaAQ
  • https://flic.kr/p/gh94wn
  • https://flic.kr/p/5hJ9xq
  • https://flic.kr/p/8dZp3C

Zdjęcie główne: https://flic.kr/p/ci33yY

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)