Koszyczek

16.05.2015

Dzisiaj chciałabym wam zaproponować dość oryginalną fryzurkę. Można ją wykonać, kiedy wybieramy się na spacer, albo na spotkanie z znajomymi. Chciałabym też pokazać, że nie tylko warkocze dodają charakteru naszym fryzurkom. Równie dobrze można wykorzystać ruloniki, które po prostu zakręcamy sobie na palcu i  zapinamy za pomocą spineczek w różne kombinacje.  Na włosach możemy zrobić, co tylko chcemy – zazwyczaj ogranicza nas jedynie wyobraźnia i długość naszych włosów. Myślę, że moja dzisiejsza propozycja będzie idealna dla osób z długimi i średnimi włosami.

Jedyne, czego potrzebujemy to spineczki, gumka i oczywiście jakaś szczotka lub grzebyk i możemy śmiało zaczynać!

 

IMG_5814 (2)

Włosy związujemy w wysoki kucyk.

IMG_5815 (2)

Tuż nad kucykiem rozdzielamy włosy na dwie części i przekładamy przez powstałą dziurę naszą końską kitę.

IMG_5818 (2)

Z włosów, które nam swobodnie opadają, wybieramy pasmo i zakręcamy rulonik.

IMG_5819 (2)

Rulonik upinamy nad kucykiem w taki sposób, jak jest pokazany na zdjęciu.

IMG_5820 (2)

Dobieramy kolejne pasmo i robimy dokładnie to samo co z poprzednim. By było równo, polecam robić jeden raz z jednej strony, drugi raz z drugiej nasze ruloniki i kierować się do środka.

IMG_5822 (4)

I nasz koszyczek jest gotowy! Koniecznie zróbcie go na swoich włosach!

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)