Konkurs Bielenda SPA Polinezja

18.10.2014

KONKURS ZAKOŃCZONY

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku, niebawem na pewno znów coś zorganizujemy. Zachęcamy także do czytania i komentowania artykułów na blogu, znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na temat pielęgnacji całego ciała. Taką aktywność również nagradzamy!

Aktualizacja 24.10.2014:

Zwycięzcą numer 5 zostaje pan Krysian Nawilicki
Nagrodzona odpowiedź:
Na wakacjach w Polinezji wyobrażam sobie moją mamę, która odpoczywając od trudów dnia codziennego leży wygodnie na hamaku, skąpana w blasku hawajskiego słońca. Peelingi SPA Polinezja mogłyby być namiastką tego wypoczynku, natomiast już w wakacje chciałbym spełnić to największe marzenie :)

 

Aktualizacja 23.10.2014:

Zwycięzcą numer 5 zostaje pani Joanna Lipiec
Nagrodzona odpowiedź:
Przedrostek “poli” wskazuje na wielorakość atrakcji, którymi usłane są polinezyjskie ziemia, niebo i ocean. Pod rozgwieżdżonym sklepieniem tańczyłabym hula, cieszyła się słodyczą ananasów, wypływałabym w morze, by wypatrywać wulkaniczne stożki unoszące się nad lazurowa taflą !

Aktualizacja 22.10.2014:

Zwycięzcą numer 4 zostaje pani Barbara Jamuła
Nagrodzona odpowiedź:
Hawaje+ Ocean Spokojny = Relaks :) Poranki na plaży, lekki ciepły wiaterek, cudowny wschód słońca i najukochańsza osoba u boku. Wieczorem zwiedzanie miasta i romantyczna kolacja na dachu najlepszej restauracji. Następnie aromatyczna kąpiel z Bielenda SPA Polinezja i cudowne chwile we dwoje :)

Aktualizacja 21.10.2014:

Zwycięzcą numer 3 zostaje pani Ewa Wojtczak
Nagrodzona odpowiedź:
Na wakacjach uwielbiam wodę i ciepły piasek, więc Polinezja byłaby dla mnie idealna. Na pewno dopieściłabym tam moje ciało na wszelkie możliwe sposoby – od zewnątrz i od środka (marzą mi się egzotyczne owoce i wyciśnięte z nich soki). No i pełny wypoczynek.

Aktualizacja 20.10.2014:

Zwycięzcą numer 2 zostaje pani Agata Wojtkowiak
Nagrodzona odpowiedź:
Podobno na nic nigdy w życiu nie jest za późno,dlatego to właśnie w Polinezji,gdzie warunki są ku temu idealne, po raz pierwszy spróbuję zanurzyć się najgłębiej jak tylko dam radę,próbując czym jest prawdziwe nurkowanie w najczystszych wodach świata:-)

Aktualizacja 19.10.2014:

Zwycięzcą numer 1 zostaje pani  Anna Pytlik.
Nagrodzona odpowiedź:
Wybrałabym Archipelag Wysp Pod Wiatrem,  na Bora Bora próbowałabym zrobić zdjęcie każdemu odcieniowi turkusu i błękitu, żeby jako pamiątkę z wakacji, stworzyć plakat z wycinków różnych zobaczonych odcieni.(:  A co bym tam robiła z towarzyszem podróży? Poszukiwalibyśmy czarnej perły!

Jutro możesz wygrać Ty! Weź udział:

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)