Komfort i swoboda w letnich stylizacjach z ByeBra

27.07.2016

Lato w pełni. Słońce wyznacza trendy na ulicach i plażach, gdzie dominują zwiewne stylizacje.  Zdecydowanym hitem tego lata są odsłonięte ramiona, bieliźniane sukienki, koronki i przezroczystości. Ma być kobieco, sensualnie i z klasą.

Tego lata odważnie pokazujemy ciało, dlatego bardzo łatwo o stylizacyjną wpadkę, którą w tym sezonie zaliczyło już wiele celebrytek.

 

bra1

bra2

bra3

bra5

 

Absolutnym hitem, który zagwarantuje wam bardzo kobiecy i naturalny efekt, są plastry podnoszące biust marki Bye Bra. Dzięki nim wasz biust zostanie w naturalny sposób uniesiony, bez zastosowania tradycyjnego, ciężkiego biustonosza.

Dzięki plastrom Bye Bra uzyskacie efekt lekkości, tak bardzo pożądany w tym sezonie.

bra9

 

Letnią stylizację dopełni taśma konfekcyjna Bye Bra, która utrzyma waszą stylizację na miejscu i nie pozwoli odsłonić więcej, niż sobie tego życzycie.

 

tasma123

 

Jedwabne osłonki na sutki Bye Bra świetnie sprawdzą się pod satynowe, bieliźniane sukienki. Zapewnią wam komfort, nie odbierając lekkości stylizacji, gdyż pozostaną niewidoczne.

Wszystkie produkty marki Bye Bra są hipoalergiczne i wodoodporne. Możecie je również stosować pod bikini! Bardzo szeroka oferta rozmiarowa (rozmiar od A aż do H!!) dedykowana jest dla małych, a także obfitych biustów.

Wybierz naturalny look by Bye Bra!

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)