Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012

19.06.2015

Katarzyna nie bez powodu została twarzą kosmetyków serii Go Cranberry i Go Argan+. Jak sama przyznaje, zdarza jej się kupować kosmetyki z polecenia osób zadowolonych z ich działania.  Przy wyborze kosmetyków stara się kierować ich składem – decyduje się na te naturalne i ekologiczne.

kasia-www

Ulubione kosmetyki

Głównym powodem, dla którego Miss polski postanowiła zostać twarzą kosmetyków serii Go Argan+ i Go Cranberry  jest to, że ceni sobie ona naturalność. Od najmłodszych lat mama Katarzyny dbała o swoje dzieci podając im  zdrowe, ekologiczne jedzenie. Katarzyna przekonała się do tej marki dzięki swojej koleżance, która zachwalała moc żurawiny.  Pierwszym produktem z linii Go Cranberry był peeling solny do ciała z masłem Shea i solą z Bochni. Okazał się dla niej rewelacyjny. Działanie kosmetyku spodobało się Katarzynie tak bardzo, że zaopatrzyła siebie i swoją rodzinę w inne kosmetyki z tej linii, a z kremem do rąk nie rozstaje się nigdy.

KSZ_1864m KSZ_1982-R3m

Chcesz sprawdzić na sobie siłę działania naturalnych składników i odkryć ich wspaniałe właściwości pielęgnacyjne? Wypróbuj kosmetyki z ulubionej linii Katarzyny Krzeszowskiej:

KSZ_2020-Rm

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)