Kosmetyki marki Golden Rose

Golden Rose – w końcu jest w StrefaUrody.pl!

13.02.2017

Kosmetyki marki Golden Rose

Marki Golden Rose nikomu nie trzeba przedstawiać – jest doskonale znana wśród Polek i lubiana chyba przez wszystkich. Nie mogło jej zabraknąć w StrefaUrody.pl – domagałyście się tego, nasze drogie Klientki, więc wyszliśmy Wam naprzeciw!

O marce Golden Rose

Oferta Golden Rose obejmuje kosmetyki kolorowe, akcesoria do makijażu oraz lakiery do paznokci. Marka istnieje od 30 lat. Od zawsze dba o kobiety, podkreślając ich naturalne piękno, atuty i podążając za trendami.

Marka już na samym początku, kiedy powstał w Polsce pierwszy punkt sprzedaży Golden Rose, podbiła serca Polek. Urzekła modną kolorystyką lakierów do paznokci, o których zrobiło się po prostu głośno. To właśnie dzięki rekomendacjom Golden Rose zyskało popularność.

Firmie przyświeca jeden zasadniczy cel: innowacyjność i wysoka jakość za przystępną cenę. Najwyraźniej doskonale go realizuje, ponieważ do dziś nie spada jej popularność.

Golden Rose to kosmetyki NIEZAWODNE opracowane w oparciu o najwyższe międzynarodowe standardy. Pomimo stosunkowo niskiej ceny marka może poszczycić się WYSOKĄ JAKOŚCIĄ oferowanych kosmetyków. Dzięki odpowiadaniu na światowe osiągnięcia w dziedzinie nauki ciągle się doskonali, a produkty są po prostu często bardzo INNOWACYJNE. Za niewątpliwy atut marki należy także uznać TROSKĘ O ŚRODOWISKO NATURALNE – kosmetyki Golden Rose są zdrowe i bezpieczne dla środowiska.

A to wszystko to nie tylko opis marketingowy, który ma nas, konsumentki, skłonić do zakupu. Wysoką jakość produktów doceniły tysiące kobiet i sprzedawców, a także środowiska opiniotwórcze. Zaowocowało to wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Wysoką jakość produktów doceniły nasze klientki, partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

golden rose
Grafika: Golden Rose – O nas

Wybrane przez Klientki

Gdy wprowadzaliśmy do StrefaUrody.pl markę Golden Rose, na szczycie popularności znalazły się głównie dwie serie. Jeśli jeszcze ich nie znasz, to warto po nie sięgnąć – dziesiątki Kobiet z ogromną satysfakcją sięga po nie każdego dnia.

GOLDEN ROSE VELVET MATTE LIPSTICK – MATOWA POMADKA

Przykładowe kolory:

golden rose velvet matte lipstick - matowa pomadka golden rose velvet matte lipstick - matowa pomadka golden rose velvet matte lipstick - matowa pomadka golden rose velvet matte lipstick - matowa pomadka golden rose velvet matte lipstick - matowa pomadka golden rose velvet matte lipstick - matowa pomadka

GOLDEN ROSE MATTE CRAYON LIPSTICK – MATOWA POMADKA DO UST W KREDCE

Przykładowe kolory:

Golden Rose Szminka Pomadka Velvet Matte Golden Rose Szminka Pomadka Velvet Matte Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick - Matowa pomadka do ust Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick - Matowa pomadka do ust Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick - Matowa pomadka do ust

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)