Fryzura na imprezę – hit sezonu

01.04.2015

Impreza! Czy to słowo samo w sobie nie ma energii? Wystarczy tylko je wypowiedzieć i od razu oczy otwierają się nam szerzej, a serducho bije w rytm ulubionej piosenki.

Może i spędzamy cały tydzień w pracy, męczymy się i błagamy o weekend, by odpocząć, ale kiedy tylko nadejdą wolne dni, bardzo często decydujemy się na jakąś imprezę! Dyskoteka gości już w prawie każdym mieście. Piątek jest dniem, kiedy właśnie w klubach pojawiają się tłumy ludzi, leje się piwo i jest dobra zabawa! Imprezy odbywają się też w domach, na ogródkach działkowych, czy nawet na otwartej przestrzeni i każdy powód jest dobry, by się bawić. Czy to imieniny, czy urodziny, świętowanie wiosny lub – tak po prostu. Poprawiają nastrój, pozwalają się w pokręcony sposób odprężyć i zapomnieć choć na chwilkę o wszystkich kłopotach siedzących nam na głowie. W końcu tak bardzo tego potrzebujemy.

My, kobiety, na imprezę musimy się wyszykować. Idealna sukieneczka podkreślająca nasze kształty. Piękne buciki, które będą pasowały do naszej torebki i jakieś świecące dodatki, by jednak być zauważonym podczas tańca w blasku kolorowych lamp. Oczywiście nie możemy zapomnieć o makijażu! Musi być on ładny, podkreślać naszą urodę i możemy nawet zaszaleć – czy to z kolorami, czy po prostu nałożyć mocniejszy makijaż niż nosimy w szary, nudny dzień. No i najważniejsze, fryzura!

Moda się zmienia nie tylko w ubraniach, ale także w fryzurach. Moda też wraca i tak właśnie dziś chciałabym wam przedstawić najlepszą i najmodniejszą fryzurę ostatnich czasów. Kiedyś już tak się noszono, teraz to wraca. Będziecie wyglądać w niej zjawiskowo i na pewno każdy zwróci na was uwagę.

Fryzura jest banalna, każda z was ją wykona bez najmniejszego problemu. Będzie pasowała bez względu na długość włosów. Czego potrzebujemy?

  • grzebień
  • małe gumeczki

No i zabieramy się za robotę!

IMG_5049 (3)

Jak zawsze rozczesujemy dokładnie włosy i dzielimy na dwie części. Stone prawą i lewą.

IMG_5050 (2)

Zaczynamy od góry, wybieramy jedno pasmo i związujemy gumką. To od was zależy jaką preferujecie grubość pasma. Ważne by spiąć pasmo wysoko.

IMG_5053 (3)

Tak robimy z całą stroną prawą, a potem z stroną lewą.

IMG_5062 (3)

Gotowe! Prawda, że banalne? Dodajcie kolorową opaskę i ruszajcie na imprezę!

IMG_5059 (2)

Dajcie znać jak się u was ta fryzurka sprawdziła.

Wpis powstał na potrzeby Prima Aprilis :)

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)