Fryzura na co dzień

17.06.2015

Czasami dręczą nas rozpuszczone włosy. Przeszkadzają nam w codziennych zajęciach, w pracy czy nawet w szkole. Włoski wpadające nam w oczy, lepiące się do błyszczyka, zasłaniające nam całą twarz.  Zdarza się to nie tylko przy schylaniu, ale także w dni, kiedy wieje. Ja jestem fanką włosów rozpuszczonych, ale dobrze wiem, że wiele osób po prostu woli nosić je spięte. I nie ma w tym nic dziwnego. Czasami przychodzą jednak te dni (przykłady wyżej), kiedy i ja doceniam wygodę spiętych włosów. Upinanie ich w koka czy koński kucyk to najbanalniejsze rozwiązanie. Warto czasem poświęcić te kilka minut więcej i wymyślić jakąś ciekawą fryzurkę. Ja dziś proponuję wam dobierany warkocz i kucyk.

Zaczynamy

1. Włosy rozczesujemy i zaczynamy pleść z jednej strony głowy, dobierany warkocz.

IMG_9362

2. Dobierany warkocz spinamy wsuwką.

IMG_9364

3. Wsuwkę ukrywamy pod ozdobnym kwiatuszkiem.

IMG_9367 (2)

4. Luźne włosy zbieramy i spinamy w kucyk po drugiej stronie głowy.

IMG_9368 (2)

5. Gumeczkę też ukrywamy pod kwiatuszkiem.

IMG_9371 (2)

6. Luźne włosy możemy zakręcić w loki lub pozostawić proste.

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)