Fryzura na ciepłe dni

30.05.2015

Maj się kończy, coraz bliżej do lata! Do upragnionych urlopów, wakacji. Może już zaplanowaliście  jakieś podróże albo wczasy i w myślach już tam jesteście.  Coś czuję, że czas szybko upłynie i w końcu przyjdzie ten upragniony okres wakacyjny. Opalanie się, drinki z palemką i spacery w ciepłe wieczory – czy to nie brzmi wspaniale? Kiedy ciepło zaczyna nam doskwierać, warto pomyśleć o jakimś upięciu włosów. Wtedy będą one nam mniej przeszkadzały i nie będzie nam zbyt ciepło. Sama jestem jednak fanką włosów rozpuszczonych, dlatego też znalazłam małe rozwiązanie,  dzięki któremu włosy będą zarówno spięte, jak i rozpuszczone.

Będzie to prosta fryzura opierająca się na dobieranych warkoczach z obu stron głowy. Reszta włosów zostaje rozpuszczona. Możecie je wyprostować albo zakręcić – wedle upodobań i typu urody. Możecie także upiąć włosy w kok.

IMG_5806 (2)

Zaczynamy zaplatać dobierany warkocz jednej strony, a potem 0 symetrycznie – z drugiej.

IMG_5809 (2)

Na odpowiedniej długości spinamy nasz warkocz spineczką.

IMG_5810 (2)

Oczywiście tak samo postępujemy z drugą stroną głowy. Warkocze możemy poluzować, jeśli wolimy luźniejszy styl.

IMG_5812 (2)

I gotowe!  Sami spróbujcie ją wykonać.

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)