Dzień Babci i Dzień Dziadka – prezenty kosmetyczne i nie tylko

19.01.2015

Już w tym tygodniu będziemy obchodzić ważne dla nas święto, czyli Dzień Babci i Dziadka. Każdy z nas z pewnością kocha swoich dziadków. Wiążą się z nimi miłe wspomnienia, wesołe historie, a na samą myśl pojawia nam się uśmiech na twarzy. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osobistości w świecie każdego dziecka, dlatego teraz mamy okazję, aby odwdzięczyć się im za dobroć i uśmiech, za poświęcony czas i mądre słowa. Wystarczy podarować coś miłego, coś od serca, aby wywołać uśmiech na ich twarzach.

Pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka jest wiele. Skorzystać możemy zarówno z tych gotowych, które można nabyć w sklepie jak i z takich, które zrobimy sami w domu razem z dziećmi np. tort czy babeczki, które dziecko samo przystroi. Dzieciaki samodzielnie mogą wykonać laurki lub kartki okolicznościowe, które dziadkom na pewno przypadną do gustu.

Ciekawym prezentem będą również bukiety zrobione z cukierków, lizaków czy bardziej kosztowne z ręczników.

Możemy również zainwestować i zlecić komuś namalowanie portretu wnucząt lub zrobić piękną fotografię, którą oprawimy i podarujemy najbliższym.

Dobrym prezentem i bardzo praktycznym będą również kosmetyki. Zarówno Babcia jak i Dziadek ucieszą się z zestawów kosmetyków pielęgnacyjnych czy zestawów wód toaletowych.

Teraz bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem cieszą się kosmetyki naturalne produkowane na bazie naturalnych składników i z dodatkiem olejów naturalnych. Warto trochę więcej zainwestować w takie produkty, bo efekty z ich stosowania są zaskakujące. Każdą kobietę niezależnie od wieku ucieszy prezent w postaci kosmetyków naturalnych.

Olej arganowy jest bardzo cenionym składnikiem kosmetyków. Nie bez przyczyny nazwany jest złotem Maroka. Posiada on wiele właściwości docenionych szczególnie w pielęgnacji skóry dojrzałej. Kosmetyki na bazie oleju arganowego są ekskluzywne i ucieszą nawet wymagającą, dojrzałą kobietę.

Starszy mężczyzna z pewnością ucieszy się z kosmetyków, które przypomną mu lata młodości. Wiele znanych nam “starych” marek produkuje serie kosmetyków, które trafią w gusta mężczyzn ceniących sobie klasykę.

Jak dużo ludzi, tak dużo pomysłów i gustów. Każdy z nas najlepiej zna swoich najbliższych i doskonale wie, co sprawi im radość i doprowadzi do uśmiechu. Pamiętajmy o tym, że najcenniejsze prezenty to te podarowane od serca.

Źródło obrazka: pixabay.com

Mariola Wilk

Mariola Wilk

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki cudownych dzieci. Autorka wielu tekstów z zakresu pielęgnacji ciała, urody, zdrowia, pielęgnacji dzieci.
Pasjonatka branży beauty, testerka kosmetyków, blogerka z 5-letnim stażem. Prowadzi blogi beauty oraz parentingowy.

http://www.mariolawilk.pl
Mariola Wilk