Dwa słowa o marce Oilatum Baby

21.02.2015

Na początku był noworodek z nie w pełni  wykształconą  oraz wrażliwą i delikatną, skłonną do podrażnień  skórą….

Tak można by zacząć każde szkolenie przeprowadzające  rodziców przez świat marki Oilatum, zwłaszcza gdy chodzi o  nowość – linię Oilatum Baby Łagodna Ochrona, która wypełnia całą gamę potrzeb rodzica, jakich oczekuje od marki Oilatum, a mianowicie:

  • Skuteczności
  • Bezpieczeństwa

DO TEGO DOCHODZI JESZCZE ZABAWA W KĄPIELI!!!

Rodzice korzystający dotąd z kosmetyków Oilatum Baby dla swoich pociech poznali unikalne cechy emolientu – a zwłaszcza to, że dzięki parafinie w swoim  składzie daje skuteczne zabezpieczenie skóry przed utratą wilgoci oraz wysoki profil bezpieczeństwa.

Jest tak dlatego, że emolienty oparte na oleju mineralnym są preferowanymi do stosowania na niedojrzałą skórę noworodków i niemowląt – dzięki temu marka Oilatum jest rekomendowana jako nr 1 przez pediatrów i położne.

Niemowlę rośnie, jego skóra funkcjonalnie i strukturalnie zaczyna być podobna do skóry osoby dorosłej – przestaje być kąpane w wanience, a zaczyna się kąpać w wannie. No i co na to przysłowiowy Krzysio?

oilatum

 

Jesteśmy pewni, że Krzysio i jego mama wybiorą  markę Oilatum Baby łagodna Ochrona do pielęgnacji zdrowej skóry.

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)