Do góry nogami – prosta i piękna fryzura

24.06.2015

Dziś chciałabym Wam pokazać fryzurę, do której będziecie musiały zarzucić głową w dół!  Efekt wyjdzie zaskakująco ciekawie i na pewno zwrócicie uwagę swoich znajomych, a nawet obcych ludzi mijanych na ulicy. Przy wykonaniu tej fryzury trzeba się lekko  nagimnastykować, ale  zapewniam Was, że warto! Myślę, że jest ona idealna na zbliżające się ciepłe dni. Włosy są upięte, a więc nie będą przeszkadzać. Fryzurę można śmiało wykonać na spacer,  na rower lub kiedy mamy w planach opalanie czy kąpiel. By wykonać tą fryzurę, najlepiej  i najwygodniej będzie położyć się na łóżku na brzuchu, tak by głowa i włosy zwisały z jego brzegu.

Wykonanie

Do wykonania fryzury potrzebujemy gumki i gąbki zwiększającej objętość  koka – czyli wypełniacza. Dodatkowo oczywiście niezbędne będą  grzebień i wsuwki, by upiąć włosy. Jeżeli włosy łatwo się plączą i trudno je rozczesać, wybierz bardzo znaną  szczotkę Tangle Teezer, która z łatwością rozczesuje włosy nie szarpiąc ich.

1. Kładziemy się na łóżku i zaczynamy zaplatać dobierany warkocz.

IMG_9372 (2)

2. Dobieranego warkocza robimy do miejsca, w którym powstanie nasz kok. Może być to wyżej lub niżej w zależności od upodobań.

IMG_9379 (2)

3. Kiedy skończymy dobierany warkocz od dołu, spinamy go gumką i  w końcu możemy się wyprostować, usiąść i podnieść głowę do góry.

IMG_9381 (2)

4. Prostujemy się i spinamy wszystkie pozostałe włosy w kucyk.

IMG_9384 (2)

5. Na kucyk nakładamy wypełniacz do koków.

IMG_9386 (2)

6. Rozkładamy włosy tak, aby zakryć wypełniacz.

IMG_9391 (2)

7. Ostrożnie zawijamy włosy i spinamy  gumką lub wsuwkami.

IMG_9397 (2)

Gotowe! Mam nadzieję, że propozycja przypadła Wam do gustu i pokusicie się o samodzielne wykonanie tej prostej fryzury.

Aleksandra K.

Aleksandra K.

Urodziłam się w Świętochłowicach 21 lat temu.Jestem osobą, która posiada wiele zainteresowań i Hobby. Od najmłodszych lat byłam dość ruchliwym i gadatliwym dzieckiem. Tak więc taniec, sport zawsze gdzieś tam mi towarzyszył. Więcej uwagi jednak poświęcam śpiewaniu. Od pięciu lat uczęszczam na koło wokalne w mdku i coraz częściej biorę udział w różnych konkursach - kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w xfaktorze? :)
Od dwóch lat uczęszczam też na kółko musicalowe i muszę wam powiedzieć, że na prawdę jest ciekawie!W mdku zaliczyłam także kółko gitarowe - uczyłam się pociągać za struny dwa lata.
Uwielbiam pisać, interesuje sie modą, kosmetykami i pielęgnacją włosów.
Z czym wiąże przyszłość? Z moją największą pasją z fotografią! Aktualnie jestem na kursie zawodowym i jestem bardzo zadowolona! Trzymajcie za mnie kciuki! Może to właśnie Tobie będę miałą przyjemność kiedyś zrobić zdjęcie?
http://krajewska.tumblr.com/ - moje portfolio.

http://zyciowa-salatka.blogspot.com/
Aleksandra K.

Aleksandra K. - ostatnie wpisy (see all)