Bye Bra – biust do góry!

12.08.2016

DSC04171

Wychodzisz na ważną imprezę, ale w nowej sukience widoczne są ramiączka? Chcesz odsłonić plecy, ale pokazujesz tym samym stanik? Jest na to sposób! Plastry Bye Bra.

DSC04172

Plastry dostępne są w trzech rozmiarach A-C, D-F i F-H. Dostępne są także różne inne warianty: same osłonki na sutki, taśma Bye Bra. Osłonki występują w dwóch wersjach: jedwabne lub silikonowe. Dzisiaj zaprezentuję te pierwsze. Na pudełeczku znajdziemy instrukcję użycia, a w środku znajdziemy 4 pary plastrów oraz 8 nakładek na sutki.

DSC04173

Nakładki wykonane są z bardzo przyjemnego materiału, który nie drażni skóry sutków. Nie musimy się obawiać, że po ściągnięciu będziemy miały podrażnienia czy zaczerwienienia. Same plastry są delikatne, w formie podkówki. Z łatwością nałożymy plaster bez poprawek. Należy jedynie uważać, aby obie piersi unieść do takiego samego poziomu. Zanim jednak to zrobimy, należy je przyciąć do odpowiedniego rozmiaru.

DSC04174

Niewidzialny stanik trzyma się na ciele przez cały czas. Do ostatniej minuty leży tak, jakbyśmy założyły go przed chwilą.  Piersi nieustannie są ładnie wymodelowane, uniesione. Wyglądają bardzo jędrnie i kształtnie.

DSC04176

Dzięki plastrom ByeBra możemy przetańczyć całą noc bez obaw, że niewidzialny stanik nam się poluźni. Tym bardziej nie musimy się martwić tym, czy widać nam stanik bądź ramiączka :) Świetne rozwiązanie! Korzystałam i polecam z czystym sumieniem!

Martyna

Martyna Gruss

Martyna Gruss

Martyna to wytrawna blogerka, która pisze o kosmetykach od lat. Na blogu StrefaUrody.pl od samego początku - głównie zajmuje się przepisami DIY oraz tematyką około włosową.

http://testujeiopiniuje.blogspot.com
Martyna Gruss