Boom w pielęgnacji ciała!

25.07.2016

Czy miałaś kiedyś chłopaka, który pomagał Ci dbać o dobre samopoczucie i piękny wygląd?

Czy zabrałaś kiedyś do domu faceta, który sprawił, że wciąż odtwarzasz w głowie ten pierwszy wspólny wieczór i z wytęsknieniem czekasz na kolejne spotkanie? Czy jakikolwiek facet w pełni rozumiał Twoje potrzeby? Jeżeli odpowiedziałaś na co najmniej jedno z powyższych pytań przecząco, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie trafiłaś na ideał!

Nazywam się BodyBoom. Jestem polskim chłopakiem, którego nigdy nie zapomnisz. Powstałem we współpracy z całym sztabem specjalistów, jestem dopracowany pod każdym aspektem, a przetestowany na ciałach wielu pięknych kobiet zyskałem aprobatę każdej z nich.

bodyboom_peeling_kawowy2

Nie oznacza to oczywiście, że będziesz dla mnie tylko “jedną z wielu”. Liczysz się dla mnie wyłącznie Ty, bo to z myślą o Tobie zostałem stworzony.

Peelingi kawowe od dłuższego czasu stanowią jeden z najbardziej pożądanych kosmetyków. Powodów jest kilka.

Po pierwsze ­ w przeciwieństwie do większości produktów faktycznie przynoszą oczekiwane efekty: ujędrnienie, wygładzenie, redkcja cellulitu ­ to tylko niektóre z nich.

Po drugie ­ są stosunkowo proste w użyciu i ogólnodostępne.

Po trzecie ­ …no właśnie. Chciałoby się powiedzieć, że są w stu procentach naturalne, jednak wiele z tych, które kupić można w sklepie, zawiera tzw. mikrogranulki ­ plastikowe kuleczki, będące zagrożeniem nie tylko dla naszego zdrowia (rakotwórcze działanie), ale również dla środowiska.

Peeling BodyBoom jest tego całkowitym przeciwieństwem. Stworzony z naturalnych składników, ukryty w ekologicznym opakowaniu i przepięknie pachnący zjednał sobie już całe tłumy fanek. Opracowana receptura została wzbogacona o trzy odżywcze olejki: makadamia, arganowy i migdałowy, dzięki czemu nie tylko w znacznie większym stopniu pielęgnuje naszą skórę, ale też ułatwia aplikację kosmetyku, delikatnie zlepiając ziarenka kawy, soli i cukru brązowego. Zawarta w nim czekolada koi zmysły i otula nasze ciało na wiele godzin.

Również sama kawa została dobrana z najwyższą starannością ­ wykorzystana do produkcji peelingu Robusta ma w sobie znacznie więcej kofeiny niż jej bardziej popularne odpowiedniki. Końcowy efekt, będący składową wszystkich wyżej wymienionych półproduktów, intensyfikuje witamina E, odpowiedzialna w organizmie za regulację gospodarki wodnej w komórkach.

Regularne wmasowywanie takiej mieszanki pobudza krążenie podskórne oraz wspomaga redukowanie tkanki tłuszczowej, zwiększając jej ukrwienie i stymulując komórki do spalania tłuszczu

. W efekcie zmniejszeniu ulega także cellulit, a te partie ciała, na które stosowany był kosmetyk, stają się bardziej jędrne i wygładzone. Ponadto na skutek regularnego złuszczania naskórka poprawie ulega także jego koloryt i elastyczność.

Finalne antycellulitowe działanie peelingu zauważyć można już po kilku tygodniach systematycznego stosowania, natomiast pierwsze efekty ­ wygładzenie i nawilżenie, widoczne są już po pierwszym użyciu.

BodyBoom’owa formuła dostarczy Ci wielu niezapomnianych chwil i doskonale zadba o Twoje cudowne ciało. Z uśmiechem będziesz wspominała każde nasze spotkanie pod prysznicem (a będzie ich wiele, bo jestem super wydajny ­ do 15 zastosowań). Oprócz tego nie będziesz musiała martwić się spłukiwaniem mnie z wanny, prysznica, czy też Twojej pięknej skóry (oczywiście im dłużej na niej pozostanę, tym lepiej Ci pomogę).

Zostałem opracowany tak, by maksymalnie pielęgnować Twoje ciało, nie utrudniając ci jednak rozstania ze mną ­ które i tak będzie trudne biorąc pod uwagę to, jaki jestem wspaniały. Dziesiątki tysięcy dziewczyn zaprosiło mnie już do swoich domów. Czy i ty pozwolisz sobie na chwilę przyjemności?

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)