Bezpieczna opalenizna pełna blasku? Tak!

03.07.2017

Marzysz o delikatnej, złocistej opaleniźnie, jakby właśnie musnęły Twoją skórę pierwsze promienie letniego słońca? A może o głębokim, brązowym odcieniu, jakbyś właśnie wróciła z egzotycznych wakacji?

Wszyscy wiemy, że nadmierne korzystanie z kąpieli słonecznych może grozić wieloma skutkami ubocznymi jak poparzenia, przebarwienia czy przedwczesne starzenie się skóry, a w najgorszych przypadkach choroby skóry.  Stosowanie preparatów samoopalających to szybkie, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie, aby osiągnąć opaleniznę pełną blasku, niezależnie od pogody i czasu.

Opaleniznę, którą oferują nowoczesne samoopalacze, trudno odróżnić od prawdziwej. Są przyjemne w stosowaniu, nie tworzą, jak dawniej, ciemnych smug i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. W profesjonalnych samoopalaczach marki St. MORIZ połączono najnowocześniejsze technologie ze składnikami nawilżającymi, aby skóra nabrała słonecznego kolorytu, a jednocześnie była dobrze nawilżona i zdrowa.

Jak to się dzieje, że wystarczy posmarować ciało, by wyglądało na opalone? Wszystko dzięki substancji DHA, która – dzięki reakcji z keratyną zawartą w warstwie rogowej naskórka – powoduje jej ciemnienie. Samoopalacze sprawdzają się doskonale, gdy aktywnie uprawiasz sport lub wybierasz się na imprezę. Krótkie sukienki, szorty czy bikini najlepiej prezentują się na pięknie opalonej skórze, podnosząc naszą pewność siebie.

Samoopalacze ST. MORIZ łatwo się aplikują, dając natychmiastowy odcień pięknie opalonej skóry bez smug i zacieków. Z szerokiej gamy produktów możemy wybrać kolor i konsystencję. W linii kosmetyków znajdziemy bronzery oraz samoopalające musy, balsamy i mgiełki. Zmywalne bronzery gwarantują natychmiastową opaleniznę bez smug – w sam raz na wyjście. Są odporne na wodę, ale zmyjemy je w kąpieli z mydłem. Do wyboru są dwie wersje: z drobinkami rozświetlającymi i matowa.

 

Balsamy, dzięki zawartości oliwy z oliwek i witaminy E, poza nadaniem skórze słonecznego blasku, dobrze ją nawilżą. Są idealne także dla skóry suchej i dojrzałej. Lekkie musy są łatwe do nałożenia i szybko schną – rekomendowane osobom, które sięgają po samoopalacz po raz pierwszy. Po nałożeniu samoopalacza właściwa opalenizna rozwija się jeszcze przez kilka godzin, co gwarantuje jej trwałość przez kilka dni.

Preparaty St. MORIZ są delikatne dla skóry, mają przyjemny zapach, a zawarte w nich składniki pielęgnujące dbają o jej zdrowy wygląd i pełną słonecznego blasku opaleniznę.

Z St. Moriz sezon na zdrowe i opalone ciało trwa przez cały rok.

Jak nakładać preparaty St. Moriz?

StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl

Jako StrefaUrody.pl staramy się publikować artykuły, które rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące wyboru kosmetyków odpowiednich do Waszych potrzeb. Każdego dnia doradzamy Wam, publikujemy nowinki - tutaj, na naszej stronie na FB i na Instagramie. Bądźcie z nami!
StrefaUrody.pl

StrefaUrody.pl - ostatnie wpisy (see all)